Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetne valakivel eszméle...

Hogy lehetne valakivel eszméletlenül kitolni?

Figyelt kérdés

14 évesek vagyunk,és mostanában nagyon felhergelt egy egoista szemétláda. Háború van. Senki ne mondja,hogy gyerekes vagyok,mert igazatok van,de engem ez már nem érdekel. Mit tegyek,hogy még az is megbánja,hogy megismert,és hogy azt hitte,hogy engem is csak úgy eltiporhat,int akárki mást?

Mindegy milyen módszer, csak legyen hatásos.


2010. okt. 24. 21:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
25%
olvass és tanulj sokat!
2010. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
menj aludni kisfiam, mert holnap suli...ha meg majd felnősz rájössz, hogy a legnagyobb kicseszés, ha fel sem veszed, amit csinál a másik, hanem röhögsz rajta egy jót
2010. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Te jó ég mi történt? Ilyenkor még arról kéne szólnia mindennek hogy imádjátok egymást és örökre és soha senki mást.

Az a baj, hogy így nem lehet megmondani hogyan csesszél ki vele, ha azt se tudjuk mi a baj.


20/L

2010. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,az ilyen válaszokat inkább meg se írjátok.Nem vagyok kíváncsi rájuk.
2010. okt. 24. 21:54
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Tényleg menj aludni, a dühöngés, a harag nem segít, tudod, rossz tanácsadó. Holnap majd kipihenve másképp látod ezt az egészet. Nem szabad ilyeneket még csak gondolni sem. A bosszú mindig visszaüt. Te nem vagy bíró, majd megkapja ő az élettől egyszer, Isten nem ver bottal, de ne kívánj neki rosszat.
2010. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Már leírták és el olvastad:D

Nézz keresztül rata/rajtuk.Az mindennél sz@rabb érzés bárkinek is.

2010. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
14 éves... fiú vagy lány? ki hergelt fel az osztálytársad, a szomszédod, a csajod, pasid vagy bOOzid, esetleg a 14 éves kutyád, bazzeg? XD írjál neki is egy ilyen levelet, elég nagy kicseszés lesz mire felfogja XD
2010. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Eszméletlenül kicseszni? Sehogy ha eszméletlen vagy nem vagy magadnál.
2010. okt. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Az a legnagyobb kicseszés, ha levegőnek nézed, nem is szólsz hozzá. Hidd el, a lelki terror bárminél hatásosabb :) (és ez annak minősül kicsit).

Sz@rjátok le a fejét, ennyi. De azért jó lenne ha aludnál és holnap tiszta fejjel átgondolnád :)

Ha el is árulnád most a problémát, talán a kicseszésnél jobb megoldásokat is találhatnánk..

2010. okt. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na, az rohadtul nem igaz,hogy az a legnagyobb kicseszés ha átnézel rajta...ez egy hülye közhely amit sokan szeretnek szajkózni...akkor csak még nagyobbat röhög a markában,hogy fú most aztán "beijedtél" tőle...

Sajnos,nem tudok segíteni,én is rohadt ideges vagyok mostanában valakire...szóval nemtudom,de hajrá,mert igenis vannak olyan dolgok amiért jár a bosszú!

2010. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!