Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Foxpostnál mennyire normális/j...

Foxpostnál mennyire normális/jellemző, hogy nem oda viszik a csomagot ahová kérem?

Figyelt kérdés

Rendeltem valamit webáruáházból Foxpost automatába és kaptam egy e-mail értesítést, hogy tele automata, vagy automata hiba miatt, azért, hogy "hamarabb megkapjam" átviszik egy 10 km-el távolabb lévő automatába.

Oké, részben egyetértek, de bakker! Nekem ez +15 km (oda vissza már 30). A másik automata egyáltalán nem esik nekem útba, így külön el kell érte mennem. E-mail kapcsolat természetesen nincs megadva, ahol kérhetném őket, hogy inkább várok, de oda hozzák már, ahová kértem! Telefonon meg csak hétfőtől péntekig vannak, ma meg szombat van. Nagyon idegesítő! :(


Ráadásul már másodszor járok így velük egy fél év alatt. Első alkalommal nem is értesítettek előre, hogy máshová viszik a csomagomat, csak az átvételi értesítő sms-ből derült ki, hogy máshová kell mennem érte.



febr. 24. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Eddig kettőből kétszer vitték máshova a csomagom, azóta nem kérem a közeli automatába, mert úgyis máshol kötne ki.
febr. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem ritka dolog. Ez elég elszomorító! :( Ráadásul, bár én (sajnos) nem vagyok annyira környezettudatos, de kifejezetten fáj már, hogy tök értelmetlenül utazgatok, meg locsolom a pénzt feleslegesen, egy olyan dologba, ami pont azzal érvel a létjogosultsága mellett, hogy azért jó az automatába rendelni, mert az utazási időt/költséget megspórolom, meg akkor veszem át, amikor akarom. Lassan már szabadságot is kell kivennem, hogy átvegyem a csomagomat! :@ De ha csak annyit tennének, hogy felvennék a telefont, vagy e-mailt írhatnék valahová, akkor tudnám jelezni, hogy inkább várnék.... Most az utazással szerintem pont elköltöm azt a pénzt is, amit megtakarítottam a házhoz szállítás helyett az automata választásával. Nem az összeg a lényeg, hanem az elméleti bukfenc...
febr. 24. 08:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán írd meg nekik, hogy a csomagot nem tekinted kézbesítettnek, de előtte olvasd át a szabályzatot, benne van-e, hogy megtehetik.
febr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat.
febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!