Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak nekem idegesítő amikor...

Csak nekem idegesítő amikor itt privátban segíteni próbálok valakinek, és egyszer csak eltűnnek a semmibe?

Figyelt kérdés
Legalább csak megköszönnék ha már elolvasta. (nem egy-két szavas dolgokat írok, hanem hosszabb szövegek)
febr. 24. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindenki olvassa a privátban küldött választ. Sokan olvasatlanul törlik.
febr. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Oldal lényege pont az lenne, hogy más is lássa a megoldást, tanácsot a késöbbiekben. Én se ezeretem, ha elkezdenek privátba írogarni
febr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kéretlen privát üzenetek az idegesítőek.
febr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Én néha szoktam, mert sok esetben (néhány kategóriánál egészen sok esetben) a helyes és kellően alátámasztott (volt, hogy a vonatkozó jogszabályból szó szerint ki idézett bekezdéssel) választ lepontoznak, csak azért mert valakinek nem tetszik. És az egy idő után erősen zavarja az embert. Sokan összetévesztik a válasz hasznosságát a "tetszik nekem a válasz" gombbal. És néha igen zavaró, ha ez miatt az ember szintet veszít. Ha úgy ítélem meg, hogy a helyes (megfelelően alátámasztható) válasz nem fog tetszeni a többségnek (ez sokszor a többi sokszor teljesen értelmetlen, sőt akár jogszabály ellenes válaszból látszik) privátban küldöm el, hogy elkerüljem a felesleges vitát azokkal akik totálisan nem értenek hozzá.

Szintén van néhány olyan ember aki csak azért mert lepontoz minden választ, miközben olyan egetrengető zöldségeket képes írni (akár minden kicsit témába vágó kérdés esetén is), hog az ember megkérdőjelezi az álítólagos diplomáját, de még az érettségijét is. Ilyenkor inkább én is priviben küldöm el.

febr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
De mit számít a szint? Most őszintén? Növeli az egodat?
febr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg kérdés kamu, a szintlépés, toplista miatt születik. Nézd meg az 500-as toplistát.. Akiknek tényleg valós a kérdésük, érdekli őket, amit írsz, vissza szoktak írni privátra.
febr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
De mit számít a toplista?
febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
#7 Én a kérdezőnek válaszoltam. A 4-es nem én vagyok. #6
febr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Úgy értem ha már ő is írt nekem, utána meg csak úgy eltűnik...

De belegondolva, nem ez a gyakori, általában vissza írnak ha ott próbálok segíteni.

febr. 24. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!