Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Adott egy A23-as Samsung amit...

Adott egy A23-as Samsung amit szerencsétlenségemre bele ejtettem a wc-be,nyilván a képernyő nem reagál semmire sem, egyszerűen csak fekete és minden reggel 3:50 kor csörög az ébresztő,amit csak szundira tudok tenni mit tehetnék hogy ne csörögjön?

Figyelt kérdés
Nem az a legnagyobb gond hogy nem működik a képernyő,nem is szeretném megjavítani,vettem már másikat hanem valahogyan szeretném kikapcsolni az ébresztőt ami minden reggel 3:50 kor csörög és megismétli 3x mivel csak szundira tudom tenni az oldalsó gombbal mert semmi másra nem reagál.Már lassan kikészít,tudtok javasolni valamit?

#idegesítő #vízbe esés #Samsung A23 5G #Csörög az ébresztő
dec. 18. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha le lehet némítani közben, akkor hagyd csörögni amíg csak csinálja. Annál gyorsabban merül.
dec. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor hiányzik a kivehető akksi. Kikapcsolni sem tudod az oldalsó gombbal? Vagy visszaállítani
dec. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mivel teljesen fekete a kèpernyő így nem tudom mi történik,lemerülés után is csörögni fog?
dec. 18. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tud működni, ha nem kap energiát. Ezért kell valahogy lemeríteni, ha kikapcsolni sem tudod, vagy az ébresztő felülbírálja a kikapcsolást.
dec. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sok telefon még teljesen lemerült állapotban is ébreszt😶🫥
dec. 18. 20:35
 6/6 A kérdező kommentje:
Besokaltam,ketté törtem 🤣 többé nem fog csörögni,köszönöm szépen a válaszokat😇
dec. 22. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!