Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez misztikus lenne vagy csak...

Ez misztikus lenne vagy csak a sors keze?

Figyelt kérdés
Két exemet ugyanabban az évben ismertem meg 1,2 hónap különbséggel,ugyanolyan a hajuk,hasonlóan öltöznek mindketten finom,eszes emberek,és ha ez még nem lenne elég érdekes még ugyanabban az útirányban is laknak.Nem ugyanazon településen egy út vezet mindkettő településhez.Ugyanabban a hónapban kavartam mindkettővel egyszerre de ők nem tudtak egymásról.Az "A" megtudta a "B"-t hogy van nekem de a "B" mai napig nem tud semmit az "A"-ról.És mai napig nem tudok dönteni köztük mivel olyan mintha egyik a másik klónja lenne így én se tudom eldönteni melyiket szeressem.Ha "A"val lennék a "B"vel csalnám,ha "B"vel lennék az "A"val csalnám.Szerintem ez nem mindennapi.És valamennyire élvezem is hogy 2 pasit szédítek egyszerre ami tudom hogy erkölcsileg nem szép.😁
febr. 25. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Se nem misztikus, se nem a sors keze. Csupán véletlen. Amíg viszont "nem tudsz dönteni, melyiket szeresd", meg mindkettővel kavarnál és hülyére vennéd, éretlen vagy egy kapcsolatra. Nem kéne erőltetned.
febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Na tessék. De ha egy férfi csinálja ugyanezt, akkor ő egy mocskos disznó. Aztán csodálkoztok, hogy miért van ennyi incel.
febr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem ítélem el a fordítottját sem.😁
febr. 25. 11:42
 4/7 A kérdező kommentje:
Amennyi gonosz nő van megilletik.
febr. 25. 11:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Egészen biztos vagyok benne, hogy A és B is tart másik cafkát, amiről pedig a K nem tud (K mint kérdező, a félreértések elkerülése végett).

Így aztán minden a helyére kerül, mindenki azt kapja amit megérdemel.

febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De pofátlan vagy nem vagyok ku...a!
febr. 26. 06:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Cafka sem vagyok!
febr. 26. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!