Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy legyen...

Mit tegyek, hogy legyen kedvem dolgokhoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Adott az esetem, hogy lassan 4. éve olyan munkahelyeken vagyok, ahol nem igazán van mit csinálni. Egész nap ülök és telefonozok vagy 1-2 kisebb munkám van. Az első pár hónapban még úgy voltam vele milyen jó, de így ahogy telnek az évek egyre rosszabb. Ha hazaérek semmihez nincs kedvem csak nyomkodom itthon is a telefont, hogy ne aludjak el. Régebben mindig takarítottam, edzettem, olvastam, gitároztam, játszottam vagy legrosszabb esetben legalább egy filmet megnéztem, de már ahhoz sincs kedvem. Mostanában egyre inkább gyengének érzem magam, folyamatosan harcolok magammal kisebb-nagyobb sikerekkel, hogy ne aludjak el napközben, este pedig nem tudok. A legrosszabbnak az egészben, hogy nagyon gyorsnak érzem, ahogy repül az idő én meg egyre inkább csak esek ebbe jobban. Egyre rosszabb a memóriám,ingerült vagyok, stresszes a semmiért, fáj a fejem folyamatosan és olyasmi érzésem van mintha szédülnék és nem is igazán én irányítanám magam. Ha esetegleg valaki volt hasonló helyzetben és tudna segíteni, hogy jött ki ebből hálás lennék.
febr. 26. 16:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!