Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Agyag égetés nélkül szobrászat...

Agyag égetés nélkül szobrászathoz ?

Figyelt kérdés
Szinte az egész ilyen találatot végig nyálaztam, de vagy azt írták hogy csak kis dolgokhoz alkalmas az adott termék, vagy zárójelbe megjegyezték hogy égetés szükséges hozzá, tehát nincs ilyen agyag fajta? Amit szobrászathoz lehet alkalmazni vagy csak én nem találtam? Ha valaki jártas a témába szívesen meghallgatnám tapasztalatait és hogy honnan rendelt.. előre is kszm 😘
febr. 28. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Gipsz?
febr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez kell neked:


[link]

febr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Gipsz, agyag, vagy léteznek gyurma szobrászok is.De lehet faragni is. Nekem az unokatesóm nagypapája Györfi Sándor Kossuth díjas szobrász úgyhogy sok mindent tudok
febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én vagyok a 3. És igen az a Győrfi Sándor!
febr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bocsi rosszul írtam
febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm 🙏🏻
febr. 28. 22:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!