Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A romák is ünneplőbe mennek a...

A romák is ünneplőbe mennek a suliba március 15-én?

Figyelt kérdés
A március 15 a „magyar" romákra nem vonatkozik, nem? (Vagy valami bazinagy baromsagot kerdek)

febr. 28. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Már vagy 30 éve nincs is iskola március 15-én...
febr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Erdelyben elek, nalunk van
febr. 28. 19:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Utóbbi.

Az iskolai ünnepségeket egy nappal korábban tartottuk, de testületileg, együtt mentünk, ünneplőben, kokárdában.

febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a romákra is vonatkozik, mivel a magyar társadalomban élő kissebség, de nincs saját országuk, tehát a mi országunkhoz tartoznak!És az iskolában a megemlékezésekkor is ünneplőben szoktak jönni.
febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
*kisebbség😅
febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

mivel rájuk szólnak, hogy fehér ingben kell mennni megünnepelni azt, hogy Petőfieék tönkretették a Monarchiával való kapcsolatot és így köszönték meg a 180 év török kiűztést az osztrákoknak így igen

Egyébként meg fogalmuk sincs arról mi az a március 15 mint ahogy semmiről sincs fogalmuk csak a bűnözésről meg a prostitúcióról

febr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Erdélyben is rossz sz oktatás? Nem mindegy, hogy -ba/-be, vagy -ban/-ben. Igaz, te nem is jársz, hiszen akkor tudnád, hogyan öltöznek.
febr. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hetedik valaszolo, itt szerintem nem rossz az oktatas. Talan csak hozzám nem jutott el a -ba/-be

-ban/-ben szabaly, mit irtam rosszul?

febr. 29. 14:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Értem, akkor nem gond.

Debrecenbe, Marosvásárhelybe jelentése: Még nem vagy ott. Debrecenbe megyek. Mondjuk Koronkáról. Iskolában vagyok: bent vagy a suliban. Jövőre iskolába megyek. Még nem tanulsz, csak majd fogsz.

febr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!