Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tapasztaltátok már, hogy ezen...

Gergelice16 kérdése:

Tapasztaltátok már, hogy ezen a honlapon emberek gyakran csupán rosszindulatból húzzák le a válaszodat, nem pedig azért, mert nincs igazad?

Figyelt kérdés
Ennek kompenzálására én most minden kommentelőnek "hasznos" értékelést fogok adni, akármit is ír :D

febr. 29. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem is értik, hogyan kell értékelni. Például van egy kérdés, mi a kedvenc ételem. Beírom, hogy mákos tészta. Erre van, aki lepontozza a választ, mert ő történetesen nem szereti a mákos tésztát. Nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani a pontozásnak!
febr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok az elmebeteg, és van bőven funkcionális analfabéta is, aki még rosszindulatú is.
febr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"rosszindulatból húzzák le a válaszodat" -> szerintem nem rossz indulat, értetlenség (tudatlanság) mert nem értik mi a különbség a "válasz hasznos" és a "válasz tetszik" (like) között. A közösségi médiában elterjedt a "tetszik" (like) gomb, és azt hiszik itt is ez van. De nem értik a különbséget. Már többször írtunk erről itt, hogy lehet, hogy be kéne vezetni egy "like" gombot is a válasz hasznosság mellett, és akkor talán felfognák az emberek a különbséget. Mert attól, hogy egy válasz önmagában "hasznos" nem biztos, hogy tetszik. Pl. volt olyan, hogy egy (amúgy sok vitát kiváltó, és abszolut életszerűtlen) jogszabályt beidézve írtam egy választ (ami a jogszabály szerint igaz, és más nem is lehet a válasz) erre nyomott mindenki "nem hasznos"-t. Mert összekeverte a "dislike" gombbal. Nekem se tetszett a saját válaszom, mert tudjuk az adott jogszabályról, hogy hibás, de az meg nem az itt válaszolók a "lehetősége", hogy átírassanak egy elfuserált jogszabályt. Erre pl. tök jó lenne egy like-dislike gomb a hasznos-nem hasznos mellé. És akkor lehetne erre nyomni egy dislike-hasznos párost.
febr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is gyakran találkoztam ilyenekkel. És nem is érdekelt különösebben, hogy lepontoznak. Sokkal inkább zavart az, hogy pl. amikor egy kommentben leírtam, hogy én keresztény vagyok, nem azért pontoztak le, mert ne lett volna igazam, hanem mert nem szimpatizálnak a vallásommal. Ez már jobban zavart valamiért...
febr. 29. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Heti kétszer előkerül ez a kérdés. Olvass vissza!

Amúgy meg szokd meg. Tenni amúgy sem tudsz ellene.

Haladjunk.

febr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!