Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyiért adjam a saját...

Mennyiért adjam a saját készítésű acryl festményem?

Figyelt kérdés

Itthon festegetek acryl képeket amatőrként. Több ismerősöm is szeretne venni belőlük de fogalmam sincs az árképzésről. Most egy állat portrét kértek tőlem mely anyag ára kb. 5000 és 8-10 órát vett igénybe a festés. Nem szeretném becsapni egyik ismerősöm sem ha esetleg túl sokat mondanék, de természetesen a saját munkámat sem szeretném leminősíteni .Az internetem sem találok semmi érdemes adatot az ilyen képek áráról .

Köszönöm ha vàlaszolsz !:)



#Akryl festmény árak
febr. 29. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
8-10 óra alatt értelmeset nem lehet festeni...
febr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ezzel sokat segítettél kedves !

Több napon keresztül esténként festettem tehát az óra nem pontos ,így talán az ilyen trollok miatt bele sem kellet volna írnom .

Mert ennek ellenére nagyon szeretné aki megvenné .

febr. 29. 14:56
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ajándékozd oda neki. Amatőr pancsolásért elég meredek bármit is kérni...
febr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van ! És ez esetben a te válaszod is csak szakértelemmel hiteles !

Nem is szeretnék sokat de az anyagot én sem kaptam ajándékba , és ahogy mondjak az idő pénz !

febr. 29. 15:05
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha pénzt kérsz érte, akkor kereskedelmi tevékenység, engedélyekhez kötött, adóznod kell utána.
febr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na jó 🤣
febr. 29. 15:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Művészet esetén nincs igazán fix árképzés. Magad szabod meg a műved árát. Esetleg kérdezz rá annál, aki megvenné, hogy ő milyen árra gondolt.

A férjem nagynénje fest, ő olyan 200euro körül szokta általában eladni a képeit

febr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm !

Én is ilyesmin gondolkozom hogy meglátom mennyit gondol érte . 🙂

febr. 29. 17:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is kérdezd meg, ő mennyit szánna rá 😊


Esetleg Meska.hu oldalon nézz szét, ott mennyiért árulják a kézműves akril festményeket.


[link]


(Ha nagyon matematikai szempontból akarod nézni, a minimálbér órabérben 1.875 Ft/óra, szóval ha 10 órát dolgoztál vele, minimálbérben 18.750 Ft lenne a rászánt időd, plusz anyagköltség, mondjuk jófej leszel és odaadod 20.000 Ft összegért.)

márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm !🙂
márc. 2. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!