Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Kőbányai sor dobozán találha...

A Kőbányai sor dobozán található "Jutalom a nap végén" szlogen nem proli egy kicsit?

Figyelt kérdés

Amikor elolvasom, eszembe jutnak azok a, főleg melósok, akik munka után mennek kocsmázni, ott hagyják az egész fizetésüket, amíg az asszony és a gyerekek otthon várják.

Nem tudom miért, de én erre asszociálok ebből.

Mit gondoltok?


márc. 2. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy te mire asszociálsz, a te problémád. Nekem mondjuk kicsit gáz, ha valakinek egy doboz sör jelenti a jutalmat nap végén, de hát nem vagyunk egyformák. Amúgy meg nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani ezeknek a jelmondatoknak. Valamit ki kell találni, nekik ezt sikerült. "Az élet habos oldala" szerintem szellemesebb.
márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
De. Ez egy alkesz önigazoló mantra, hogy "ebben a szaros életben legalább ennyi jó legyen már, hogy elszívom a napi doboz cigit és bedobom a 2-3 sört este. Nehogy már ennyi örömöm se legyen".
márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Az hagyján hogy a szlogen proli vagy nem, de ahhoz mennyire kell már prolinak lenni, hogy az ember Kőbányait igyon?
márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akár proli akár nem,megissza mindenki.
márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!