Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki ír az idovonalamra...

Ha valaki ír az idovonalamra facebookon akkor ezt az összes ismerősöm látni fogja?

Figyelt kérdés

Nagyon nem szeretem a facebookot.. A munkám miatt van csak, egyéb más dolgokra alig használom. A születésnapomat is kikapcsoltam hogy ne lássa senki.. Személytelenek tartom hogy olyan emberek is írnak akikkel életembe alig

beszeltem. Így ha nincs bekapcsolva, nem latni és valaki ennek ellenére felkoszont akkor abból pontosan látni, hogy kinek fontos igazán.


A problemam az, hogy egy viszonylag közeli ismerősöm az idővonalamra írt.. És ez a fő kérdésem hogy ezáltal ezt mindenki látni fogja?


Ha törölni szeretném nekem kellene a posztot vagy az ismerősnek aki írta?



márc. 3. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Állítsd be úgy, hogy csak az engedélyed után kerüljön ki az idővonalra.
márc. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Te is simán eltudod rejteni/törölni. A te idővonalad teljesen a te irányításod alatt van.
márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdésedre a lényeg: igen, az összes ismerősöd láthatja.
márc. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!