Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdvözlet!Valaki vizsgàzott...

Zutroneplus kérdése:

Üdvözlet!Valaki vizsgàzott màr 2023-24ben biztonsàgi őr kiegèszítő vizsgàn?Van-e különbsèg a koràbbiakhoz kèpest?

Figyelt kérdés

márc. 4. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Van.
márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pfff :D

Tavaly is minden hülyét átrugdostak, igen köztük engem is. :D

El is mentem a kedvem az egésztől amikor láttam milyen emberek jelentkeztek.

márc. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Odamentem. Mondta, hogy huzzak kettő tételt. Huztam. Olvassa fel. Felolvastam. Hol dolgozik? Mondom irodaházban. Milyen változások voltak az elmúlt években? Mondtam, hogy néhányan jöttek, néhányan elmentek. Köszönöm szépen. Viszontlátásra.
márc. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha van is változás, akkor sem szokták túlbonyolítani.

Nem szeretnék megsérteni senkit, de aki nem képes levizsgázni a vagyonőrködésből, akkor az illető teljesen alkalmatlan bármilyen munka elvégzésére. Nagyon, nagyon ostobának kell hozzá lenni, hogy egy ilyen vizsgán megbuktassák a vizsgázót.

Ettől eltekintve, nem ajánlom senkinek a vagyonőrködést.

Magyarországon a vagyonőrködés egy hatalmas maffia hálózat része, nagyon kevesen csinálják fehéren. A cégeknek a 90%-ka vagy inkább több, még mindig feketén dolgoztatja a munkásait.

Nincsen rendesen bejelentve, nincsen szabadság, pótlékok sincsenek. Papíron szerepelnek, a valóságban a munkáltató ezeket megtartja magának.

Jómagam is csináltam közel 4 évig, de csak azért hogy tudjak mellette tanulni. Aki rávan szorulva az csinálja, de nem egy életbiztosítás ez a fajta munkakör. Fizikálisan és mentálisan is kimerítő.

ápr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!