Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon a nav elengedheti az...

Darklord88 kérdése:

Vajon a nav elengedheti az egészségügyi tartozásom méltányossági alapon?Ha jelenleg álláskeresőn vagyok ,de az azt megelőző honapban nem volt jövedelmem, és tb fizetésem se.Nem nagy összeg lenne 10000 ft ,de nem igazán akarom és tudom befizetni.

Figyelt kérdés

Vagy részletre megadják pl 1000 ft havonta?:D

Orvosnál se jártam már rég ,ha kell meg nem is foglalkoznak igazán az emberrel.Fogászatra 2 hónapot kell várni mire sorra kerülök. Akkor mire is fizettem/fizetek?


márc. 4. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem engedik el, ennyi erővel senki nem fizetné, ha úgyis megszüntetik a tartozást. Nem a saját ellátásodat fizeted ki vele, hanem mindenkiét. Ahogy ha neked is szükséged van ellátásra, akkor a mindenki által befizetett TB-ből vonják le és lesz ingyenes. Nem pedig azt mondják, hogy akkor 50 ezer forint lesz egy diagnosztika, és másfél millió egy műtét, különben pár napon belül elpatkolsz.

Ha mindenki csak akkor fizetné be amikor akarja, vagy amikor ellátásra van szüksége, akkor nem stadionokat építenének, hanem csak temetőt.

márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy adófajta lett, nem magadnak fiezeted...közösből veszik el, époen akinek kell. Ezért ha nem teszel belea kosárba, akkor "kivenni" se tudsz. Amúgy sose tudhatod mikor lesz szükséged rá,akármilyen is ez eü rendszer állapota. Ez van sajnos
márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 NTBS ***** válasza:

Elengedni nem fogják.

Maximum a részletfizetési lehetőséget kapod meg.

márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű,részletre kérheted.

Raszorulasi alapon esetleg az önkormányzat atvállalja de ez ritka.

márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!