Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hetedik vizsgára dékáni...

Hetedik vizsgára dékáni méltányosságit?

Figyelt kérdés

El szokták fogadni? Most vizsgáztam egy tárgyból 6xra és nem biztos, hogy sikerült. Olvastam itt, hogy ezt felsőb törvény szabályozza és nem adható meg, de akkor miért van 7. Vizsgalehetőség kérvény formanyomtatvány a TO-n? Valakinek bármi tapasztalat?


+ még annyi, ha erre a vizsgaidőszakra kérem és el is megyek vizsgázni, attól fuggetlenul kikuldik az elbocsato levelet, mielott elbiralnak a kervenyt?


Koszi a valaszokat elore is!



2018. jan. 20. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha elutasítják, akkor ajánlok mást. Éppen az ELTE-n. Felvételizz újra ugyanerre a szakra!


Ha felvettek, fogadtasd el velük az eddigi vizsgáidat, és folytathatod a főiskolát, újra kezdődik ennek a tantárgynak a vizsgalehetősége is. Ez biztosan működik.


A gyerekem odajár. Eddig fizetősre járt, majd megnéztük, hogy a tanulmányi eredménye miatt simán felvehetik államilag finanszírozottra. Sikerült neki. Elfogadtak vagy 100 vizsgát, és most ott folytatja gyakorlatilag, ahol abbahagyta.

2018. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Nem száz vizsgát csak 60-at, nem is tudom miért írtam százat......
2018. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ, már csak egy szemeszterem van, úgyhogy nagyon rossz lenne előlről kezdeni.
2018. jan. 20. 13:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elölről kezdeni! Mindent elfogadnak! Ott folytatod, ahol befejezted az előzőt. Elfogadják azokat a tárgyakat, amiből eddig levizsgáztál!

De a kérdéses tantárgyadat újra kezdheted, csak az lesz "elölről".

2018. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ezzel azért vigyázni kell attól függ mikor kezdet!


Nálunk volt olyan aki 2009-ben kezdte - 5 éves képzés - 2016-ban átvették - attól mert csúszott, kevés vizsgát rakott le még mindet jelesre! - és a 2009-es mintatervben szereplő tárgyak pl elsőéves X tárgy már megváltozott a 2016-os mintatervhez képest így nem fogadtak el neki szinte semmit és nulláról kezdte...szóval óvatosan!

2018. márc. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!