Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az lenne a kerdesem hogy...

Az lenne a kerdesem hogy foxpost automataba hogy lehet betuket irni?

Figyelt kérdés
Vintiden eladtam par ruhamat es szerettem volnafeladni es sikerult is de egyet nem tudtam megolna mivel az azonosito kodjaban betuk is voltak ami nem is lenne baj de az automata kepernyojdn nem voltak igy nem tudtam feladni.

márc. 4. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy ugyanilyen kérdésre azt írták kommentben, hogy az Easybox automatának vannak betű-szám kódjai, ők csak számokat használnak. Valami nem kerek.

[link]

márc. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amibe betű van, és vinteden adtad el, az packeta. Menj el egy packeta csomagponthoz (nem autómatához!!!) és ott add fel a kóddal
márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De a csetben elvileg írja is, ahol a kód van, hogy packeta
márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
A Foxpost nem hasznal betuket a kodban, csak szamokat. Be tudod olvasni az automatanal a QR kodot is, es akkor nyomkodni se kell.
márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!