Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Jenniről a...

Mit gondoltok Jenniről a Blackpinkből?

Figyelt kérdés

Én imádom,nagyon szeretem de nem ő a kedvencem!

Viszont sokan szeretik (Többség)

És vannak akik nem!


Ti milyennek tartjátok őt? Szerintetek milyen?

Önmagát mutatja?

Manipulál?


Amúgy lehet jó és rosszat is írni!

Kíváncsi vagyok,válaszoljatok a kérdéseimre is és,hogy milyennek találjátok!



márc. 6. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nagyon cuki és kedves lány! Igaz a színpadon inkább a szexibb oldalát próbálja mutatni, de a való életben nagyon cuki! Nekem mindkét oldala tetszik!
márc. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Én személy szerint utálom a BP-t és azt gondolom Jennie-ről, hogy a színpadi munkája egy nagy nulla. Nem táncol, nem énekel, nem is értem miért mennek emberek a koncertjükre és fizetnek vagyonokat a jegyekért. Ha ingyen lenne a jegy, akkor sem mennék el a koncertjükre.
márc. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
# 2 Amugy én láttam egy videót (nem tudom mennyire igaz amit mondtak benne) amiben azt mondják hogy a YG igyen osztogatta a bp koncerjegyeket csak hogy telthaz legyen.
márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Most miért pontoztátok le az 1es válaszom? A kérdésre válaszoltam! És még pozitívan is!
márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
72%
Nekem ő a kedvencem. Aranyos, kedves, vicces de azért van komoly oldala is és szerintem nagyon keményen dolgozik de ezt sokan nem értékelik.
márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!