Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha postafiokot nyitok biztos...

Ha postafiokot nyitok biztos hogy minden levelem.oda erkezik innentől fogva? A bejelentett lakcímemen nem férek hozzá a leveleimhez

Figyelt kérdés

márc. 6. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Igen. A posta mindent oda irányít, az ajánlottat, tértivevényeset is.
márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ettől fogva mindenhol bejelented, hogy a posta címed 1690 Budapest, Pf. 287.

Akkor odamegy a rezsiszámládtól kezdve minden.

A megfelelő helyeken be kell jelentened.

márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat,igazabol erre voltam kíváncsi,elméletben tudodm h minndennek oda kellene mennie csak az h gyakorlatban ez mennyire valósul meg számomra kerdeses
márc. 7. 04:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak az a leveled fog a postafiókba érkezni automatikusan, amit oda küldenek. A postán kérheted, hogy minden leveledet irányítsák a postafiókba, ennek költsége van.
márc. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

Látom, működik a cenzúra és törölve lett a kommentem, így csak a tényeket írom le objektíven:

1. Ha postafiókra címzik, akkor biztosan oda fog érkezni a küldemény.

2. Ha nem oda címzik, de kéred az átirányítást, akkor van esély arra, hogy hibáznak.

3. Ha hibáznak és panaszt teszel, akkor általában hárítanak és nem fizetnek kártérítést. Ezt én számtalan panaszlevelemmel tudom igazolni, amit a Magyar Posta Zrt.-nek írtam. Lassan már érik bennem, hogy médiához és felügyeleti hatóságokhoz forduljak.

Egy szó, mint száz, okos ember a fenti 3 pontból leszűri, hogy a tisztelt MP Zrt. mennyire is korrekt és megbízható cég.

márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!