Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor fogják abba hagyni a...

Mikor fogják abba hagyni a reklám szöveget? Emese a nevem, és nem is igazán zavar, csak egy idő után már elég idegesítő...

Figyelt kérdés
Asszem elég világos így a kérdésem. Különösebben nincs bajom vele, de mikor a suliban vagyok, aki elhalad mellettem mindig hozzámvágja...
2009. jan. 4. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Emese, mostmár indul a buszod..." - ez sokkal rosszabb :)

Vagy ha nem Emese lennél (amúgy szép név):

"Buta lány ez az Elizabet..."


Egy ideig poén lesz, aztán leszoknak róla.

2009. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát... remélem is, mert van egy gyerek akit Zoltánnak hívnak és mindig jön ajánlatokat tenni XD (már úgy értem banki)
2009. jan. 4. 19:13
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

1.ne törődj vele,hagyd figyelmen kívül- 1x majdcsak ez is lecseng.

-mármint a reklám...


2.vágj vissza valami frappáns válasszal..itt van pár példa

[link]

2009. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük, hülyék, ezt találták ki. De ennyi erővel más is felháborodhatna más szövegek miatt (akár a Zoltánok is, ha már ez a reklám), van pár:


dalszöveg:

- "Sárika egy kicsikét butácska..."


A "nyáj-ember" már csak olyan, hogy ezekbe beazonosítja az ismerőseit, nem is gondolva arra, hogy megbánthatja őket, vagy pont, hogy szándékosan csinálja, magyarán a "nyáj-ember" hülye. De nem mindenki az. Foglalkozz azokkal, akik nem csinálnak belőle gúnyt.

A reklámok, zenék, filmek készítői pedig ha valamilyen nevet adnak a szereplőiknek, az úgyis csak reklám, és úgyis tudod, hogy nem rólad írták, ők arról nem tehetnek, hogy egyre gyakrabban alkalmazzák a "minden ember szabadon lehet hülye" mondást.

2009. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát... Szerintem az lehet a baj, hogy ők ezt poénnak fogják fel. Na de 6 órán keresztül, még az órák alatt is ezzel b***akodni...
2009. jan. 4. 19:25
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Figyelj, vágj vissza valahogy. Pl. ha az a Zoltán odamegy hozzád ajánlatot tenni, kérdezz rá, hogy: "csak nem tetszem?" :-D
2009. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Emlékeztek arra a részre amikor a disco gömbbel akart összehozni valamit? Na én kitűnő tanuló vagyok, és abban a reklámban Emese nagyon hülyének adta elő magát. Akkor azért piszkáltak, hogy miért vagyok ilyen. Tudom hogy viccből teszik, de... KOMOLYAN MÁR IDEGESÍT!
2009. jan. 4. 19:59
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem bogaram :P

Engem is idegesít, bár én nem vagyok Emese. Engem a név idegesít. És néhány viselője.. -.-

Amúgy én a helyedben nevet váltanék. Persze nem anyakönyvi cucc.. Hanem becenév. Mesi mondjuk. Szerintem az aranyos.. vagy Emi. Így talán leszoknak róla (:


Köszönjük Emese a kérdését xd

2009. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

engem annak idején a "Szegény Dániel" című, hála az égnek csak egészen rövid élettartamot megért magyar sorozat ment az idegeimre. Lehet találgatni miért...


sajnos ez van. az emberek úgy gondolják, már ha egyáltalán belegondolnak, hogy ez a nagyszerű poén csak és kizárólag nekik juthat eszükbe, az fel sem merül, hogy te már 1000x halottad.


Anno diákmunkában pizzát kóstoltattam áruházakban. "Kövön sütött Prego Pizza a Mirelittől" volt a szlogen. Tippelj, hogy naponta egy-egy boltban hány embernek jutott eszébe az a nagyszerű gondolat, mennyire vicces lennne, ha azzal indítaná a társalgást, hogy megkérdezi "Hát mégis honnan vegyek hozzá követ? Höhöhö"

2009. jan. 5. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle (hogy más is hallja) hogy van-e saját poénja is, vagy örökké másokat fog utánozni.
2009. jan. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!