Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen vicces sztorik, égő...

Milyen vicces sztorik, égő szituk, vicces háztartási balesetek történtek veletek? Viccesek, kínosak érdekelnének.

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Hát, ha én leírnám mindet, akkor olvashatnátok napokon át. Nagyon sok volt.:S:) Utólag jókat nevetek rajtuk, de abban a pillanatban, eléggé ijesztő volt. Pl.: gyertyával szórakoztunk. Öntöttük róla a viaszt a kezünkre. Az asztalon újságpapír volt, hogy ne kenjük össze. Egyszer csak azt vettük észre, hogy az egész asztal lángol!:O( ill. csak a papír) De hamar eloltottuk egy pár vödör vízzel.:) Voltak még cikibbek is, de mint már leírtam egy regényt lehetne belőlük írni.:)
2010. okt. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Picikent fogtam a gyertyat, fole hajoltam es hosszu hajam volt... Hamar langra kapott, anyukam arca azota is elottem. :D Aztan a fotelt gyujtottam fel, amin ruhak voltak. Mindket esetet megusztam nagyobb baj nelkul.
2010. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Hát,ez nem olyan különleges,de nekem vicces volt.Ajtót festettem,kicsit maszatos lett az üveg is.Hígitót és kést is használtam,hogy megtisztítsam.Mivel fulladok az ilyen vegyszerektől és a ruhám is féltettem,ezért felvettem anyu kiselejtezett orvosi köpenyét ,szám elé kötöttem egy olyan nagymamiknak való ,mintás kendőt,felvettem egy szemüveget ,a fejemre is kötöttem egy kendőt,hogy a hajamat ne kenjem össze ,és hát ott volt a kés is a kezemben,amivel a felesleges festéket kapartam.Elég furán néztem ki...és akkor csöngetett a szomszéd ...Hát,elég furán nézett,mikor ajtót nyitottam.Ebben a helyzetben inkább engem kerülgetett röhögőgörcs.
2010. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
párszor beáztattam az alattunklakót a mosógéppel, másik: anyum megnyitotta a melegvizes csapot a konyhában én ekkor a fürdőszobában épp meggyűjtani készültem egy cigit, ráhajoltam bojlerre az meg a muter miatt ugye pont belobbant, leégett a pillám és a szemöldököm. Farsangos sztori nekem is van :) egy bugyit és melltartót kaptam ajándékba, amit felpróbáltam de nadrágra és toppra rá, kívülre, mondván nem öltözök már feleslegesen, és jött a postás kinyitottam az ajtót köszöntem neki, ő viszont nem, csak nézegetett és nem értettem, de az ajtó melletti tükör viszont rávilágított a problémára....... tök égő volt.:)
2010. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sztorikat,írjatok még...
2010. okt. 25. 19:31
 6/13 anonim válasza:
100%
Már jó pár éve történt a dolog. A férjemtöl megkérdeztem,hogy bele tud -e ugrani a gumicsizmába úgy ahogy a western filmekben láttuk. Mivel férfi megpróbálta páros lábbal ,a lábújjai majdnem a talpáig hajoltak meg a mutatványtól.Napokig ha ránéztem röhögö görcsöt kaptam.
2010. okt. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

nekem is vanpár:

Nemrég főztem,kuktában...elfelejtettem a szelepet,és a nyomás miatt a kukta elszállt a rizses hús meg felment a plafonra,majdnem levitte a fejem is ...én ott ültem a konyhában,épp apámnál voltam látogatóba,ő nyugodtan közölte,hogy nincs baj kislányom plafonról még ugyse vacsoráztunk...


Egyszer egy barátommal dumáltunk ő homoszexuális,mackós testű,árad belőle a melegég,hideg volt december,közöltem vele:hadd bújjak meléd mert te úgy is olyan meleg vagy...


Majd még írok csak menni kell csicsikálni,mert holnap meló...ti is írhattok még...

2010. okt. 26. 01:17
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
9 éves lehettem... a családdal gyertyát gyújtottunk... volna, advent alkalmabol csak az volt a baj hogy nekem kellett voln meggyujtani a gyertyat... amikor mar a kezemben volt az égő gyufa, megijedtem es eldobtam a gyufat... baj nem lett :D
2013. júl. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A kuktás nagyon jóó... Bár a többi se kutya... 😅
2014. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jók a sztorik :D
2017. ápr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!