Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ehhez hasonló bókolós szövegek...

Ehhez hasonló bókolós szövegek? Pl. A szemed olyan gyönyörű mint. Szóval ehhez hasonló szövegek érdekelnének, ne legyen durva, de azért komoly se annyira. Olyan vicces féle

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Frédi és Béniből:


"Tested kecses, te gyenge nő, szemed kerek, mint serpenyő."

2011. aug. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd. Ez egy Johnie Depp filmben elmegy szórakoztatóiparban, de valóságban tiszta hülyeség. Kutyát nem érdekel az ilyesmi, főleg ismertkedéskor. Csak magadból kreálsz jancsibohócot. Ha tetszel neki, ha nyitott feléd, akkor szerintem egy őszinte mosolyal ha halkan odamondod neki a véleményedet ról csak simán egyszerűen, az elég kell hogy legyen. Ha már egy jó ideje együtt vagy vele, és hogy feldobd a kapcsolatot, na arra az esetre jó az ilyen bolondozás kicsit szerintem.
2012. aug. 9. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
93%
Szép a szemed, jól állna benne a kötőtű
2013. nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!