Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Shein-nél a ruhák/cipők...

Shein-nél a ruhák/cipők reális méretűek? Tehát ha 42-es a felső méretem, ill.40-es a lábam, ezeket a méreteket fogom kapni?

Figyelt kérdés
márc. 12. 14:34
 1/1 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Én még 2024. február 27-én rendeltem tőlük több cikket is, melyet ki is fizettem, és az általuk automatikusan kipipált szállítási biztosítást is benne hagytam biztos, ami biztos alapon. A termékeket a mai napig nem kaptam meg. Írtam nekik, amire az volt a válaszuk, hogy ők azt elküldték, kérdezzek rá az itteni csomagküldőnél. Azóta már a 12. elektronikus levélváltásnál tartunk. Az egyikben ígérték, hogy az ottani logisztikánál utánajárnak, vagy pedig kártalanítanak. De azóta csak linkek jönnek e-mailben, semmi érdemleges válasz nincs tőlük. Azt tanácsolom, hogy ha még nem rendeltél semmit, akkor ne is tegyed, mert csak feleslegesen költesz!

Üdvözlettel: Eszter

márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!