Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a PS5 2020-ban jelent meg...

Ha a PS5 2020-ban jelent meg akkor miért csak 2023-24 ben lett ilyen nagy divat? Mert 2021-22 ben még mindenki ps4-et használt és mindenki arról beszélt

Figyelt kérdés
Hogy lehet hogy kint van már 4 éve de mostanában jött divatba? Mert megjelenése után szinte senki nem használta vagy tudott róla hogy van! Unoka tesó mutatta érdekeségből hogy 2020 óta kint van! Ő és én sem hittem el először mert úgy tudtuk hogy tavaly jött ki

márc. 12. 20:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Pl: A Tiktokerek is 1 éve kezdték el mutogatni
márc. 12. 20:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első években komoly készlethiány volt, amit pedig meg tudtak venni azt a scalperek árulták a neten sokszoros áron: nyerészkedési céllal felvásároltak amennyit csak tudtak, majd utána mesterségesen magasan tartották. Volt még eközben egy félvezető hiány a piacon, és a pandémia miatti tömeges otthonlét miatt az átlagosnál is magasabb volt az érdeklődés a szórakoztatóipari termékek után, ami szintén fenntartotta a hiányt. De enélkül is az új termék ára mindig drága és kellett pár év, hogy essen. Ahhoz képest hogy 2020-ban jelent meg, egészen 2023 elejéig tartott az, hogy ekkor kezdtek a készlethiány megszűnéséről írni.
márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
márc. 12. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:
En 9 hónapot vártam rá, akár egy gyerekre. Így 2021 júniusában vehettem át, pont a Rift Apart előtt egy héttel
márc. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amiatt, amit a kettes írt, plusz még az is hozzátartozik, hogy alig volt rá értelmes játék. A legtöbb még kijött PS4-re is.
márc. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!