Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálsz az elhasznált...

Mit csinálsz az elhasznált vagy valamilyen oknál fogva nem használt ruhákkal? Mindenkinek van ilyen, biztosan értitek milyenekre gondolok.

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én addig hordom a ruhákat, amíg csak lehet, aztán lesz belőle törölgetőrongy, padlófényesítő rongy. A többit meg kidobom.

Ha maradna még használható ruhám, az vagy a vöröskereszthez menne, vagy odaadnám valamelyik barátnőmnek, vagy a tesómnak, tőlük amúgy kapni is szoktam ruhákat néha.

2011. jún. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elhasználtat kidobom, ami még használható azt meg a vöröskereszthez bedomom.
2011. jún. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyerekeim szegényebb osztálytársai családjának szoktam adni.

A kinőtt gyerekruhákat is.

2011. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elviszem a családsegítőbe, mindig szívesen veszik.

(egyszer miután szétmentem exel, és itt maradt pár ruhája mondtam vigye el, azt mondta, ha eddig nm kellett maradjon, hát elvittem azt is sőt itt maradt, egy volt barátnőjétől kapott 2plüss azt is)..legalább örömet okozok a gyerekeknek!!Szívesen segítek..

2011. jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak néhány darab, azt reklámszatyorban a kuka tetejére, vagy mellé tesszük. Kb. 25-30 percig van ott!
2011. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!