Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egyik ismerösőm azt mondta...

Az egyik ismerösőm azt mondta hogy ő a börtönbe dolgozott konyhai kisegitőként 8 álltalánosal. az egyik rab volt a szakács ez lehetséges ?

Figyelt kérdés
márc. 14. 11:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Én ugy tudom rabok közelébe csak ügyvédek pszichologusok nevelők és börtönörök lehetnek
márc. 14. 11:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze. Az ismerősöd meg a másik rab.
márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő nem rab.
márc. 14. 11:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetséges.Nem csak polgári dolgozók vannak.
márc. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez lehetséges, van böriőr ismerősöm.

Az a rab, akinek megvan a képesítése hozzá, meg olyan a büntetése is, hogy kimehet dolgozni, azok dolgozhatnak a börin belül.

Még jobban is járt, mert hajnali 4kor már kiengedték a cellaból.

márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok jogász, de a fogháztól a fegyházig van pár fokozat. Egy gondatlanul balesetet okozót vagy egy sorozatgyilkost nem egyformán őriznek, és nem egyforma lehetőségei vannak. Ha jól tudom, fogházból van aki ki is járkálhat, bár erre mérget ne vegyél. Stohl Buci azt hiszem könyvtárosként ügyködött. Szóval simán elképzelhető, hogy az egyik fogvatartott főz.
márc. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!