Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelés céljából rám bízott...

Szerelés céljából rám bízott autót használtam, rám akarják verni a sérülést, lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Bonyolult a sztori, de lényegében annyi, hogy tegnap egy fiatal hölgy hozott hozzám egy autót átnézésre. Megállapítottam hogy spéci szerszámok hiányában én nem tudom elvégezni a szerelést, de ekkor nem adtam vissza neki az autót, hanem még beletettem kb 100 km-t. Na most ezt ő nyilván észrevette, amivel nincs is baj még önmagában, mondtam neki hogy térítem az üzemanyagot, hanem ma (1 nap elteltével), ő felhívott hogy az autón a méregdrága felni meglett padkázva. Én ezt nagyon jól tudom hogy biztos nem én voltam, ez az autó már így került ide, csak rám akarják varrni. Jelenleg 180 ezer forintot követel a hölgy(üzemanyag, felni, fájdalomdíj címszó alatt) 3 napon belül, de én nem akarok fizetni. Viszont ami tovább bonyolítja az ügyet, hogy nekem épp büntetőeljárásom van folyamatban garázdaság miatt, tehát ha ebből is büntetőeljárás lesz, akkor nekem annyi. Fizessek vagy ne fizessek hanem várjam ki a végét?

márc. 19. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Bűnöző vagy, és még kocsit is "lopsz", megérdemelnéd hogy leüld. Kénytelen leszel fizetni, hiszen úgysem tudod igazolni, hogy a sérülést nem te okoztad. Ha meg igen, akkor önkényes elvételért vesznek elő:

"Btk. 380. § (1) Aki idegen gépi meghajtású járművet mástól azért vesz el, hogy jogtalanul használja, vagy az így elvett, illetve a rábízott ilyen járművet használja jogtalanul, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."

márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
58%
olcsón megúszod 180-ból börtöntöltelék
márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Micsoda egy mocskos féreg vagy te :DD

Fizesd ki még ma és lapulj meg!

márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem értem mindenkinek ezt a primitív stílust.. 😆 Nem embert öltem, egy szájon b…szott autót használtam 1 órát kb.
márc. 19. 21:02
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Te az a fajta tróger vagy akin a verés sem segít. Az ilyennek nem lehet értelmet tenni az agyába, nem tudja felfogni hogy miért rossz az amit csinált. Én is azt mondom hogy fizesd ki a csajnak a pénzt. Fogadd el hogy egy nő keményebb volt mint te, jól átvert és lehúzott. Így jártál cickány.
márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabbul is elsülhetett volna a dolog. Azért reagálnak így, mert jelét sem mutatod annak, hogy felelősen viselkednél vagy gondolkodnál, jó hogy nem hencegsz azzal amit csináltál. Majd a végén még odaszúrod a garázdaságot és hogy ügyed van, majd felháborodsz hogy hát nem is történt semmi. Úgy csinálsz, mint akit nem érdekelnek a következmények, max ülsz pár hónapot.
márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
31%
Tróger fusi szerelő remélem mész a sittre
márc. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nem embert öltem, egy szájon b…szott autót használtam 1 órát kb.,"


Pontosan. Garázdaságért folyik eljárás ellened és engedély nélkül mész 100 km - t a rád bízott autóval?


Mégis mi a f@szt képzeltél? Hogy nem fog kiderülni?

Emiatt a szájon b....autó miatt fogsz letöltendőt kapni, te idióta!


És meg is érdemled!



Nem tudsz bizonyítani semmit, amiből, hogy nem Te b@sztad szét a felnit.


Fizess, és talán megúszhatod ennyivel.... bár nem érdemled meg, te suttyó!

márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!