Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet hülye kérdés, de a wc...

Lehet hülye kérdés, de a wc papírt hogy szoktátok hazavinni akinek pl nincs kocsija? Nem gáz ha felviszem a helyi buszra? Semmilyen táska nem takarja el teljesen…

Figyelt kérdés
márc. 20. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kenyeret is rejtegeted? Ahol van input, ott outputnak is kell lennie? Nem szoktam rejtegetni.
márc. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán szinte mindenki úgy viszi. Szerinted Te vagy a földön az egyetlen ember aki WC papírt vásárol? Legútóbb olyat láttam, hogy egy figura a barkácsboltból helyi buszon vitte haza a WC csészéjét. Szóval ne izgulj.
márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nem gáz ha felviszem a helyi buszra?"


De nagyon gáz meg ciki meg offos, ki fognak nevetni meg csúfolni úgyhogy a helyedben inkább ki se törölném addig ameddig nem teszem le a jogosítványt...

márc. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan lenne ciki/gáz egy olyan használati dolog, amit mindenki használ??


Egyszer egy tizenéves nevetett a wc papíron, amit vittem a buszon. Ökörködött, hogy biztos fosásom van, hogy ennyi kell.


Aztán elé álltam picit gúnyos hangnemben mosolyogva mondva:

Drága, kisfiam! - bontani kezdtem a csomagot poénból - Te a kezeddel törlöd ki a segged ezek szerint. Tessék itt egy guriga, hogy ne a kezedet használd.


Fordult a kocka. Már nem nevetett a kötekedő kölyök, az a pár ember pedig egy jót nevetett,akik hallhatták a helyzetet.


Csinálj poént, ha valaki hasonló képp viselkedik, mint ez a srác.


Lazíts, nem gáz. Tök oké dolog és mindennapos.


Mindenki lyukán távozik. Kivéve, akinek betegség vagy egyéb probléma miatt ki van kábelezve a hasához egy tasakba.


Addig örülj, amíg elmondhatjuk azt, hogy van mit kitörölni.


Ugye ugye?

márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Simán kezében,nem gáz.

Én például van mikor bicikli kormányra akasztva viszem.

márc. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!