Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy maradjunk ébren egész éjjel?

Hogy maradjunk ébren egész éjjel?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel szeretnénk egy nagy bulit tartani de sajnos sokszor terveztük már ezt és mindig szenvedés volt kicsit mert fáradtak/bágyadtak voltunk, legszívesebben aludtunk volna már egy kis idő után. Esetleg van olyan játék ami segítene, hogy éberek maradjunk? Vagy bármi ami jót tesz ilyenkor?Segítsetek légyszi, adjatok tippeket:-)

#fáradtság #tipp #buli #ébrenlét #legjobbbarátnőmmel
márc. 21. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Pihenjétek ki magatokat, aludjatok a buli előtt. Azt is ajánlom hogy 1-2 kávét is igyatok a nap folyamán.
márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint 35 év váltott műszak van mögöttem, - éjjelek-nappalok, 24 órázások, rendszertelenül. Ennyi tapasztalattal a hátam mögött is azt javaslom az érdeketekben, hogy amennyiben nincs nagyon alapos indokotok erre, ne bolygassátok meg (puszta kedvtelésből) a bioritmusotokat!

Amikor egy eléggé bonyolult, nehezen túlélhető három hetes cikluson vagyok túl, azt sem tudom, hogy merre vagyok arccal! A bioritmus megbolygatása nem játék - és utólagosan így vagy úgy, de a szervezetetek be fogja nyújtani a(z egészségügyi) számlát! Inkább egy szombat délutánt javasolnék a bulizásra, - ha megfogadod a jóhiszemű tanácsomat!

márc. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
De miért kell egész éjjel fent maradni? Mi van akkor,ha csak hajnali 2ig buliztok?
márc. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Szilveszterkor hányig szoktatok ébren maradni?
márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A bulinak nem feltétlen éjjel kell lennie.


Mi grillpartis medencés bulikat tartunk időnként. Ebédre jönnek éjfélig vagyunk max és booom, pihi mindenki. Hely biztosítva.

márc. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Pár kérdés válasza:

Csak azért szeretnénk fentmaradni egész éjjel mert napközben sajnos mindig van valamilyen dolgunk és végre tudnánk sokat beszélgetni…


Szilveszterkor 5 fele szoktunk lepihenni, sokszor házi bulikban veszünk részt.

márc. 23. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!