Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet vírusos az Iphonom?

Lehet vírusos az Iphonom?

Figyelt kérdés

Na szoval felleptem sorozat.eu-ra mert szerettem volna a Szulejman-bol egy reszt nezni viszont amikor rakatintottam egy reszre olyat irt ki “kattintson az Ok gombra 27 virus felfedezese”

En ezt egybol kinyomtam es kileptem az oldalbol lehet ebbol baja a telefonomnak?


márc. 21. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha azonnal kiléptél és bezártad az oldalt és nem nyomtál semmi gombra az oldalon akkor nem kell paráznod nem lesz semmi vírusod.
márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lucifer-666 ***** válasza:
100%
Szerintem csak rá akartak venni, hogy víruosírtónak álcázott vírust töltsél le.....
márc. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
iPhonra nincs Brave böngésző? Mert ez alap ha filmet nézünk telón
márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg a naptárat vagy a jegyzeteket, tesómnak is oda került a vírus
márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Iphone a kezedben, de nem fizetsz be egy szolgáltatóhoz jelképes havi összegért, hogy gond nélkül nézhesd, amit szeretsz?


Sok féle vírus van. Nem mindet lehet megúszni "bezárom az oldalt" vagy "nyomok egy vírusirtót".

márc. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!