Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni utólag ha...

Seila kérdése:

Mit tudok tenni utólag ha visszaéltek a képeimmel a Facebookon, de már törölték is a profilt?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm jelezte hogy van egy másik Facebook profilom. Mondtam hogy nem tudok róla.

Jó pár képeimet leszedték tőlem és egy profilt hoztak létre. Ott a kommentekben csehül írtak, így rá írtam hogy fel lesz jelentve stb.

Másnap reggel megnéztem, de már törölték a profilt.

Utólag mit tudok tenni? Úgy tudom a Facebook még 30 napig tárolja az adatokat. A rendőrségnek nem tudja kiadni az IP címet vagy ilyesmit?


márc. 22. 04:30
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem semmit.
márc. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Elég gáz h adatvédelem etc ha meg kéne vmit csinálni akkor meg semmi
márc. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Csinálnak másikat és feltöltik megint. Ilyenek miatt nem töltök fel magamról képeket.
márc. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamit feltöltesz az internetre, az örökre ott marad. Bárki letöltheti, felhasználhatja. Nem tudsz semmit tenni.
márc. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Kellett neked Facebookozni

Mostmár nem tehetsz semmit, valószínűleg verik a képeidre

márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam hogy nulla esély valamit is intézkedni.
márc. 22. 18:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Rakd be ide az egyik fotódat, lehet hogy talál rólad képeket, hogy hova vannak feltöltve [link]

De megnyitni már nem tudod a linket, mert fizetős

márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7

Köszi!:)


A Yandex oldalt találtam. Az is ilyen képkereső.

márc. 23. 11:11
 9/10 anonim ***** válasza:
De ott arc alapján nem keress, úgy tudom
márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9


De arc alapján is keres, de nem egyből, hanem először fel kell tölteni a képet és csak akkor lehet pontosan fókuszálni a képen, kijelölni az arcot és aztán elindítani megint a keresést.

márc. 23. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!