Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem szabad mobil előfize...

Miért nem szabad mobil előfizetésnél flottásnak lenni?

Figyelt kérdés
A MÁV-nál dolgozom, és elég kedvezőek a díjak, de sok helyen olvastam nem szabad flottásnak lenni.

márc. 22. 08:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem értem, a céges flottás díjcsomagok mindig kedvezőbbek a piaci áraktól, megéri ha van rá mód.
márc. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Hol van az a sok hely? Mutass mar egyet, ahol meg is magyarazzak hogy miert nem jo?
márc. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen van. 5giga net, korlátlan ingyen hívás az eu-ból, tehát pl hollandiából is ingyen beszélsz. Ha magentás vagy, akkor van 10giga neted a net duplázás miatt. Nagyon kedvező áron. Viszont ugye nem kötelező ez a csomag, kérhetsz korlátlan mobilnetet és kedvezőbb áron, mint ahogy az a telekom kínálatán szerepel.

Nem jut eszembe egy hátránya sem a flottának. Szolgálati mobilnak vannak korlátai, a flottás csomagnak nincs, ugyan azt a szolgáltatást kapod (ugyan az a térerő, hangminőség, netsebesség, meg minden is), mint a szolgáltató egy másik előfizetője, de kedvezőbb áron.

márc. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én flottás vagyok, a legolcsóbb helyen, ezt nem kapnám meg ennyiért a szolgáltatótól. Korlátlan net, korlátlan beszéd, 100 sms bruttó 5900 ft. Még soha nem hallottam, hogy nem szabad flottásnak lenni. Eddig semmi hátrányát nem éreztem. Vasutasnak nem kell feltétlen hinni.
márc. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Flottás vagyok én is eddig semmi hátrányát nem láttam.
márc. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A számod felett elveszíted a kontrollt, mert behordozod a flottába, a flotta kezelője lesz az előfizető, te csak számlafizető leszel. Azaz olyan lesz mint egy céges előfizetés, csak a számlát magad után te állod.
márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És 10 ezer forintért megéri korlátlan net+beszéd a telekomnál?
márc. 22. 11:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Neked megeri? Kihasznalod? Szukseged van a korlatlan beszelgetesre es/vagy adatforgalomra?
márc. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerintem igen
márc. 22. 12:30
 10/12 Szikszai.B ***** válasza:
Miért ne szabadna? Én is flottás vagyok évek óta.
márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!