Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tablóképen meg fordítják a...

A tablóképen meg fordítják a képet vagy úgy hagyják?

Figyelt kérdés
Szóval a nyers képeket ma kaptuk meg és van egy anyajegy az arcomon és annak jobb oldalon kéne lennie de baloldalon van és elég borzasztóan néznek így fordítva a képek..Viszont telefonon megfordítottam a képeket és úgy sokkal jobban néznek ki.Ezt kijavítják amikor retusáljak vagy ilyen idétlenül lesz a kép?Csak mert nekem eléggé előnytelenül néz így ki és semmiképp se tetszik így..

márc. 22. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
nehezen hiszem, hogy megfordult volna a kép. Ilynről még nem hallottam.
márc. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De meg van fordítva
márc. 24. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Mihez képest van megfordítva? A tükörképedhez képest, vagy a valósághoz képest? Ugye tudod, hogy a tükör fizikailag fordított képet mutat és nem azt, amit mások látnak rajtad? Éppen a tükörkép, amit a tükörből annyira jól ismersz, az nem a valóság, rajtad kívül mindenki más pont fordítva lát téged.


A legtöbb mobil szelfi kamerája szintén tükrözött képet mutat, pont azért, mert az emberek a tükörhöz vannak szokva és szokatlan volna nem tükrözött képet látni. A beállításoknál általában át tudod állítani a mobilon, hogy ne tükrözze a képet, mint a tükör szokta, hanem valós képet mutasson, mint egy fényképezőgép tenné.


Mi honnan tudjuk, hogy a fotós, akit a te iskolád/osztályod alkalmaz mit és hogyan fog majd csinálni? Te állsz szerződésben vele, ő csinálja a képeket, talán érdemes lenne őt megkérdezned, hogy mit és hogyan csinál, mire számíthatsz.

márc. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na és mit válaszolt a fotós?
ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!