Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másnak is lett ennyire rossz...

Másnak is lett ennyire rossz tablóképe, vagy csak nekem lett ennyire szánalmas?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy rettenetes lett a tablóképem. Nem mosolygok rajta (nekem nagyon nem áll jól a mosolygás, se a fogvillantós, se semmilyen másik) szemből vagyok fényképezve. Tulajdonképpen olyan, mintha igazolványkép lenne csak színesben. Egyedül csak a hajam tetszik rajta, az jól meg lett csinálva. Szégyellem az egészet, legszívesebben összetépném, senkinek se adnék egy darabot se, a tablóra is csak a nevemet íratnám fel. Nem csak szerintem retttenetes, a rokoniam szerint is jobb lett volna egy oldalas kép (olyat nem akartam, az orrom nagyon görbe egy baleset miatt), meg amin mosolygok. El vagyok keseredve. Csak nekem lett ennyire borzalmas vagy másnak is félresikerült? Valaki nyugtasson meg! :(

2016. máj. 31. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szar lett nyugi. Össze is téptem az egészet.
2016. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A mienk túl fénylő túl színes lett . A csajok porcelánbabák a srácok pirospozsgás napégetett óvodások túlméretes zakóban pincér csokornyakkendővel .
2016. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%

Én ma kaptam még az osztályképet, de ahogy megláttam rajta magam, szó szerint elsírtam magam.

Kancsal szemek, szarul álló haj, undorító arc, komolyan már fájt a fejem annyira sírtam.

2016. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ismeretlen777 válasza:

Én soha nem néztem ki olyan rosszul mint a tablóképen... :"""D

De ezen már csak röhögni tudok mert sírni nincs kedvem...

A hajam borzasztóan állt, rosszabul mint szokott, volt rajtam egy kis alapozó de attól is csak rosszabbul néztem ki, és hát az a blúz ami rajtam volt...(amúgy a blúz szép volt de olyan szarul állt rajtam higy az nem igaz...)

Mindenesetre modellnek biztos nem megyek ;"""D

2020. dec. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!