Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Helluva Boss sorozatban...

A Helluva Boss sorozatban Stolas bírtokolja Blitz lelkét?

Figyelt kérdés
Úgye a Hazbin Hotelbe láncon tartották azokat akiknek a lelkét bírtokolták az 1. Évad 6. Részében Stolas is láncon tartotta Blitzet és az 1. Évad 1. Részében alkúról beszéltek

márc. 24. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, akkor a helyzet az az, hogy Blitzonak kell Stolas kis könyve, amivel át mehetnek a felvilágba ugye a munka miatt, de Blitzo cserébe pedig ad neki valamit, ami erotikus alapú, persze rég láttam, de nekem így rémlik
márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem birtokolja a lelkét, ez a HB-ban inkább csak egy metafora volt.


Stolas szerelmes Blitzo-be, és nem tenne vele ilyet (szerintem).

márc. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Ha jól tudom a Pokolban honos démonoknak nincs is lelke, olyanja csak az embereknek van.

Azok az aranyláncok inkább metafora jellegűek. Nem is láttunk olyanokat azon a jeleneten kívül és az Blitz hallucinációjában történt.

márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem birtokolja a lelkét. Blitz csak kihasználja Stolast a könyvéért, Stolas pedig ezt vagy tudja, de belemegy attól mindenbe, mert neki ez így jó, vagy csak nem veszi észre, hogy Blitz csak kihasználja. Igazából az egész kapcsolatuk úgy indult, hogy Blitz úgy tudta megszerezni a könyvet, hogy megfekteti Stolast, Stolas meg azt hitte, hogy Blitz hozzá jött és nem a könyvért és ez mindvégig így van.
márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!