Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Debrecenben a buszvég melletti...

Debrecenben a buszvég melletti kisboltban általában ilyen tuskó a bent ülő eladó vagy csak rossz napja volt?

Figyelt kérdés

márc. 25. 13:07
 1/4 anonim válasza:
100%

Ha jól sejtem a GSM üzlet melletti boltra gondolsz kedves Kérdező.


Általában ilyen sutyerák paraszt, és nem is érdemes oda be menni. Én kétszer voltam abból egyszer kidobással fenyegetett meg egy vevőt, előtte pedig le rakom az energiaitalt a pultra aztán megkérdezi mennyibe kerül ez a szar?


Elég megnézni a Google térképen a véleményeket. Kellően lesúlytó!


Egyébként 2 percre onnan nyitott nemrég egy Lidl üzlet, de ha éppen nincs más bolt inkább érdemes át sétálni a hatvan utcai non stopba.

márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Még megvan?


Évekkel ezelőtt jártam ott, egyetlen egyszer. Fél perce kerestem valamit, és ahelyett, hogy "Segíthetek?", mérgesen morgott valamit a bajsza alatt. Na, gondoltam, ez se való eladónak. (Nem mintha hozzá hasonlóan bunkó boltossal/eladóval találkoztam volna valaha.)

márc. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Csak azokkal kedves, akik megdugják!
márc. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. Ment a zöld kéz mindenkinek!


2-es: Igen megvan, bár nem gondolom, hogy így sokáig fogja húzni :)


Részemről első és egyben utolsó alkalom volt hogy oda bementem.

márc. 26. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!