Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Sajnálni fogom, ha Debrecenbe...

Sajnálni fogom, ha Debrecenbe költözök? Tényleg mindenki el kíván költözni onnan? Tényleg jobb (akármit is jelentsen ez a jobb) Győrben, Székesfehérvárott, v. a (számomra) túlságosan pörgő, szmogos fővárosban? Vagy! Mi miatt kellemes mégis Debrecen?

Figyelt kérdés

Annyi sok és ellentmondásos megjegyzés van a várossal kapcsolatban.


Ennyire rossz lenne valóban?


Vagy vannak kellemes, igenis ajánlható oldalai Debrecennek, vagy a környékbeli kisvárosoknak?



2022. ápr. 14. 19:15
A kérdező szavazást indított:
Debrecentől minden jobb, Székesfehérvár, Győr, Sopron is, itt már nem lehet rendes életet élni (kifejtem bővebben lent neked kérdező, hogy miért).
Igenis vannak azért jó tulajdonságai a városnak, nem annyira rossz a helyzet, ahogy híresztelik egyesek. Igenis lehet itt szép jövőd!
Hajdúböszörmény, Hajdúszoboszló sokkal jobb helyek (minden szempontot alapul véve, összesítve), letelepedésre, családalapításra jobbak a feltételek.
Másik, jobb ötletem van számodra, leírom lent mire gondoltam kérdező.
32 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
34%
Lakásárak nagyon fent vannak kb annyi mint Sopronban, míg a fizetés ország szerte az alacsonyabbak közé tartozik hajdú-bihar megyében. Ezt kalkuláld bele, de ha elhatároztad magad próbáld meg.
2022. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 A kérdező kommentje:

Most olvastam, néhány hozzászólásban Sopront (már a mai Sopront) többen az idegbetegek városának írták le! :))


Nesze neked fényes nyugat! :)


Ezzel most aztán kint vagyok a vízből... :)

2022. ápr. 14. 20:07
 3/68 anonim ***** válasza:
18%

Keletre csak O.V. vágyik.

Az alföldön más világ van .

2022. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
78%

Próbáld ki, ne az ide írogató idióták véleménye befolyásoljon! Attól függ, mire vágysz, mi neked a "jó város"?!

Egyáltalán nem kíván mindenki elköltözni. Mi Pécsről költöztünk ide, és életünk egyik legjobb döntése volt. Nem írom le még-egyszer hogy miért és miben volt jó döntés; ha komolyan érdekel úgyis megtalálod itt a kérdések között! De költözz nyugodtan Győrbe; tele van ukránokkal...

2022. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
85%

Ha valóban érdekel - amit erősen kétlek - itt van egy részletesebb elemzés/vita a témát illetően. Nagyon sok igazság van benne:

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__ingatlan-vasarlas-ela..

2022. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
81%

Keleti részen biztos, hogy a legjobb lehetőségeket nyujta debrecen. De budapest vagy gyorhoz képest biztos, hogy kevesebbet ad ilyen téren

.

2022. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
23%
Nincs debrecenben munka
2022. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
81%

Jesszus, ilyen kommenteket, hogy "hát itt nincsen munka". Hát, sok embernek valóban nincs, de azért az értelmiséget itt is ugyanúgy megbecsülik, mint bármelyik másik városban. Igen, nem lehet annyit keresni, mint Pesten, vagy Győrben, nem is olyan gazdag a kulturális, történelmi hatása, mint Egernek, és nem olyan pezsgő az élet a fiataloknak, mint Pesten, vagy Szegeden.


Ha ezek alapján kell dönteni, akkor ne gyere Debrecenbe. :D


Én viszont voltam kb minden megyeszékhelyen már, és Debrecenhez a szívem húzott mind közül. Munkát olyan könnyen találtam én is meg férjem is, mint az 1x1.


Én azt mondom, úgy válassz, hogy a szíved döntsön. Ha te Baján laksz, ott a családod, akkor menj csak Székesfehérvárig, ha ragaszkodsz. Ha Szegeden laksz, de többször voltál már Egerben és baromira megfogott, akkor költözz oda.

2022. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
35%
Én is laktam sok városban és debrecent messziről el kell kerülni. Több szakmával mondom. A felettem lévő valami diplomás idióta lehet aki inkább éhbérért dolgozik.
2022. ápr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
91%

#2

Még is milyen lenne egy kisváros aminek a népessége nagyjából pillanatok alatt megháromszorozódott, és a lakótelepek úgy épültek egymásra, hogy se parkoló, se bolt, se iskola, se semmi, csak a tömbházak tömkelege?

3 szor annyi emberre nagyjából ugyanannyi parkoló meg ugyanolyan széles utcák jutnak. El lehet képzelni itt a nyugalmat.


Egyébként meg a nyugati városok nagyjából csak annak éri meg aki kint dolgozik.

Nem elég, hogy megszaporodtak azok akik már a fizetséget euróban várják el, de a forintban sincs köszönet olyan árak vannak. De nyilván a csóróbb kint dolgozó fél millás meg a többi szakmunkás közel 1 millát keresőkre vannak szabva az árak.


Ha itthon dolgozol, akkor Győr vagy Sopronnál semmivel sem jársz rosszabbul semmi nagyvárossal.

2022. ápr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!