Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik gázabb, zokni és...

Melyik gázabb, zokni és alsónadrág nélkül dolgozni gyárban büdös,förtelmes anyagokkal fizikai munkásként munkabakancsban és munkaruhában,de minden műszak végén azonnal tusolni,vagy zokni és alsónadrágban,de munka végén soha sem tusolni,csak hazaérve?

Figyelt kérdés

márc. 26. 06:33
 1/7 Scream85 ***** válasza:
100%

Mindkettő gáz. Inkább úgy kellene hogy zokni és alsónadrág is legyen rajtad, és műszak végén tusolás.


Nem is értem hogy lehet akár egy sima cipőt is,de főleg munkásbakancsot felvenni zokni nélkül...meg alsónadrág nélkül munkásgatyában robotolni...nekem ez így nagyon nem lenne komfortos.

márc. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A munkásbakancsban gumi talpbetét van(Rossmanban lehet kapni).Rettenetesen büdös anyagokkal dolgozunk, a zokni és alsónadrág durván átveszi,minden alkalommal hazavinni,kimosni kínlódás.

Én azt nem értem hogy lehet tusolás nélkül, összeganézott,izzadt testtel felvenni az utcai ruhát, majd hazamenni azzal a szöveggel hogy "ha hazaérek, tusolok" "otthon kimosom az utcai ruhámat"(mivel így az utcai ruha is kap a ganés izzadtságból)

márc. 26. 14:06
 3/7 anonim ***** válasza:
A gáz az lesz, amikor pár év múlva vissza olvasod, amit írtál. Addigra megtanulod a dolgokat.
márc. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha a 2 gaz dolog kozul muszaly lenne valamelyiket valasztanod, melyiket valasztanad?
márc. 27. 05:48
 5/7 Scream85 ***** válasza:
100%

Előző munkahelyemen én is gyárban dolgoztam büdös vegyszerekkel.

Utcai ruhában mentem, ott munka után lezuhanyoztunk és az utcai ruhát vettük fel,munkásruhát meg vittük haza kimosni. Miért lenne kínlódás hazavinni és kimosni??

Amúgy eszembe nem jutott volna alsónadrág és zokni nélkül felvenni a ruhát és a bakancsot, úgy amúgy is sokkal rosszabb.

A zoknit+alsóneműt be lehet tenni egy zacskóba, kötsz rá egy csomót és máris bent marad a szag :)

Problem solved :D

márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha irodaban dolgoznek akkor mindjart mas lenne, de olyan munkakorulmenyek kozott kell hogy felig allatnak erzem magam, muszak vegen legalabb letusolok, azt imadom.

Ezen a zokni es alsonadragon nagyon ki vagytok akadva, azon hogy valaki nem tusol munka vegen azon nem annyira,szoval az nem annyira gaz, igaz?

márc. 28. 07:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Kinek mi a jó, én is fizikai munkát végzek, nyáron dolgozni megyek combig érő bő laza farmer rövid gatyába vagyok és nem veszek fel alsót hozzá, cipőt fel veszem az is mezítláb veszem fel, van egy régi klasszikus fehér puma cipőm, azt használom nyáron munkába, mezítláb zokni nélkül, úgy vagyok vele így is úgy is munka végére bele izzad a lábam, így legalább plusz a levelet zokni nem bűzölög, haza érek le veszem a cipőt a csupasz lábamról cipőt ki rakom szellözni láb mosás zuhanyzás, szenyesbe meg így nem büzölög a zoknik, ez a régi puma cipő erre pont jó mezítláb fel veszem, ez alap dolog fel nem veszek zoknit, nagy hülyeség volna.
ápr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!