Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan férfi társam...

Van itt olyan férfi társam aki, a fürdő gatya alá vesz fel még ruhát?

Figyelt kérdés

2021. dec. 17. 09:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, vannak fura figurák. Ki tudja? Értelme semmi.
2021. dec. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Igen, én például öltönyt szoktam.
2021. dec. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az, Superman?

[link]

2021. dec. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Alá? Nem fölét akartál írni?
2022. jan. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Lehet félreérthető a kérdésem. Arra gondoltam, hogy valaki egy fürdő gatya alá vesz pl. egy tangát.
2022. jan. 11. 18:01
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Fölé szoktam, mert fura úgy bemenni még egy gyógy,-és strandfürdőbe is, hogy eleve fecskében vagy(tehát nadrág, aztán eleve fürdőgatyában állok a zuhany alá, tusfürdő, zutty a víz, kijövök, csobbanok párszor, aztán még egy zutty tusfürdővel, és haza.Ilyenkor a strandi zuhanyzás után otthon már max. csak lábat mosok. ) Alá még véletlenül se veszek semmit. Alatta Ádám-kosztüm van, azaz semmi.
2022. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Fürdőnaci alá tangát? Minek?
2022. jan. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Ha hideg a viz akkor én még zoknit is
2022. jan. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Ek nem tudom képzelni, mi a fenének kéne fürdőnadrág alá még bármi is. Úgy komfortos, ha nem bő, láza rövidnadrágban úszom, mint sok férfutársam, hanem minél kisebb testfelületet takaró fecskében, ami nem akadályoz az Úszás an, és hamar megszárad. Kinek és miért jó több gatya, vizesen, gyűrődve a "családi ékszerek" körül?
2022. júl. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Ez a alsó gatya fürdő gatyával hát én nem szoktam, régebben olyan volt hogy a feszülös boxer rajtam volt és arra fel vettem a szintén feszülös strand boxert, kb csak addig volt így amíg a víz partig el sétáltam, miután csak a telefonom vittem semmi táska se szatyor, így a két gatya közé tetem a telefont, legalább ne közvetlen a farkamnal legyen a telefon, majd a parton öltöző fülkében le vettem a boxert a fürdő boxer alól, vissza mentem a partról akkor sima boxer nem vettem visza, hogy a 2 közé be tegyem a telefont, hanem csak a fürdő boxer volt rajtam simán be tetem a telefont a gatyába, igazából telefon miatt volt hogy 2 gatya volt rajtam aztán már máskor nem vettem fel plusz boxert, rá jöttem nem kel a telefon miatt, zavaró volt 2 együtt.
febr. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!