Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért álmodok ilyen gyakran a...

Miért álmodok ilyen gyakran a fogammal?

Figyelt kérdés

Hónapok óta ez van már, és mindig baromi szar. Borzasztóan fáj álmomban és amikor felkelek még azután is érzékeny néhány fogam de legjobban az, amelyikkel álmodtam. Álmomban mindig mozog az egyik és csak egy idő után esik ki, és addig szenvedek amíg ki nem esik és vérzik aztán egy kis idő múlva felkelek. De tenyleg nagyon fájdalmas ez az egész,olyan mintha tenyleg átélném, pl az éjszaka már megint ilyen álmom volt de most durvább, mert megduzzadt az egész fogsorom de annyira hogy álmomban még beszélni is alig bírtam és nagyon fájt az egész.


Mi lehet ez? Olvastam hogy általában a halálhoz kötik de már rég ez van velem de még nem történt semmi ilyesmi a magánéletemben szerencsére.

Valakinek valami ötlet?



#álom #fog #Foggalálmodni
ápr. 1. 11:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmi köze az ezotériához, álomfejtéshez, halottakhoz, meg a baromságokhoz. Egyes emberek álmukban csikorgatják a fogukat, vagy harapdálnak, és ezt csak akkor veszik észre, ha szólnak nekik, maguktól álmukban nyilván nem. Vagy akkor, ha már letört egy fogdarab. Valószínűleg te is ilyen vagy. Ez ellen annyit tudsz tenni, hogy elmész egy fogorvoshoz, és csináltatsz magadnak egy éjszakai fogvédőt. Ha ezt nem teszed meg, könnyen meglehet, hogy akár darabokat is törsz le a fogaidból, azt már nem csak anyagi szempontból lesz fájdalmasabb megcsináltatni.
ápr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!