Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A sörözőkben a takarítónő...

A sörözőkben a takarítónő használja a női WC-t?

Figyelt kérdés

Mivel fiú vagyok, ezért engem nem zavarna, ha egy sörözőben a női WC be lenne zárva, viszont a férfi WC nyitva lenne.

Férfiak járnak sörözőbe. Előfordul az, hogy egy apuka a fiaival megy a sörözőbe. Ilyenkor az apa magának sört vesz, míg a gyerekeinek üdítőt.

A sörözőben a női WC arra szolgál, hogy az eladónő meg a takarítónő tudjon vécére menni?



ápr. 1. 13:28
 1/8 anonim válasza:
100%
Takarítok sörözőbe, hidd el vannak nők is.
ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak női vendégek is, az már kirekesztő lenne ha csak az egyik nemnek biztosítanak mosdót, a másiknak nem. Vagy közös helyiség van, de inkább elválasztva nőknek és férfiaknak.
ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Te kérdező, nem lehet hogy te véletlenül egy söröző nevű melegbárba jársz?

Mert azokban a sörözőkben, ahol én megfordulok, szinte mindig vannak lányok-nők-asszonyok a vendégek között...

ápr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem. Nem vagyok egy kocsmabútor, de nem jártam még úgy kocsmában, hogy ne lettek volna ott nők is. Ezt a kérdést a humor kategóriába szántad, vagy ennyire soviniszta buborékban élsz?
ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Válasz a 3-asnak: a sörözőben csak italt lehet kapni.

Én láttam olyat, amikor egy sörözőben egy asztalnál férfiak ülnek. Ők vagy agglegények, vagy ha egyáltalán van feleségük, akkor a nejük otthon marad, s csak a férfi megy a sörözőbe.

ápr. 1. 16:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5. Miért füllentesz?

Egyébként a jog azt írja elő, hogy ahol van helyben fogyasztás, ott KÖTELEZŐ illemhely. Lehet koedukált, de akkor piszoár nélkül.

A személyzetnek meg van külön.


Bár pesti vagyok, az elmúlt harminc évben bejártam széles e hazát. Rengeteg sörözőben is megfordultam. Olyannal nem találkoztam, ahol csak sör lett volna, és olyannal sem, ahol csak férfiak lennének.


Egyébként a létező nőit miért záratnád be?

ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Amelyik sörözőbe nő is jár, ott kávé is van. Vagy forrócsoki.
ápr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nők is a sörözőkben, nem tudom hova jársz ahol nem látsz egy nőt sem.
ápr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!