Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A füstöt, hogy lehet a kézről...

A füstöt, hogy lehet a kézről lemosni, leszedni? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Ma, begyújtottam a cserépkályhát és rádobtam egy kéztörlő gurigát (nem volt rajta kéztörlő) és megfogtam a kéztörlő guriga végét és kijött a füst belőle meg a láng és sárga lett a kezem meg büdös, de semmi nem viszi le már mindennel próbáltam fogkrém, mosópor, szappan, jár, stb...,de semmi, sárga és büdös maradt, nem akarom, hogy valaki azt higgye, hogy cigiztem vagy valami, mivel a cigi nagy ellentéte vagyok.
2010. okt. 26. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Jaj ne légy már ilyen.Hány éves vagy.És mit számít hogy mások mit gondolnak Rólad?Mások..akik valójában nem is ismernek.

A cigarettát próbáltad?

A higgye meg inkább higyje :)


Szal ne félj a füst miatt.

2010. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"82. A lesz, tesz, vesz, visz, eszik, iszik ige felszólító alakjaiban a módjel gy alakban járul az igék magánhangzós tövéhez: legyek (= le+gy+ek), tegyen, vegyük, vigyétek, egyél, igyanak stb. – A hisz ige felszólító alakjaiban hosszú gy-t ejtünk, és kettőzött gy-t írunk: higgy, higgye, higgyük, higgyétek stb. (Vö. 43.)"


Ezt bebuktad 1.

2010. okt. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"nem akarom, hogy valaki azt higgye"


Grétsy tanár úr,áruld má' el hogy ez hol felszólító mód??!!!

2010. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazad van, sajnálom.
2010. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!