Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért istenítik meg imádják...

Benedek5 kérdése:

Miért istenítik meg imádják ennyien Debrecent amikor meg közbe az a város egy fullasztó sivár koszos betonfalu?

Figyelt kérdés
ápr. 6. 15:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
53%
Mert nem az.
ápr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Hát pontosan!!!! születésem óta élek itt 17 éves fiú vagyok és én már gyűlölök itt élni! De nem tudok elmenni mert nem jártam még ki a gimit!És egyszerüen Debrecen építészete , levegője kinézete az itteni emberek meg v w x y z zs =0!!!
ápr. 6. 16:19
 3/25 anonim ***** válasza:
52%
Debrecen építészete tényleg semmitmondó, de ebben nagy szerepe volt a II.világháborús amcsi bombázásoknak, majd a komcsiknak, és végül a fideszes városvezetésnek is. A levegő is tényleg sz@r, ősszel a környező földek trágyázásakor a szó szoros értelemben is. A táj és a környék is semmirevaló, se hegy, se folyó, semmi. Mégis azt, mondom, hogy ha kicsit körbejárod az országot akkor rájössz, hogy Debrecen még nem is annyira szar hely. Budapesten és környékén sokkal leszkadtabb emberek vannak a buszokon, metrón nomeg a héven, az emberek is sokkal suttyóbbak, b@szott nag távolságok vannak rámegy a napd az utazgatásokra és mindenütt k@rv@ nagy a zsúfoltság. Debrecenben legalább megteheted azt, hogy éjszaka is simán sétálhatsz bárhol, nem kell attó félned, hogy levrenek, kirabolnak stb. Budapesten, vagy akár egy borsodi településen ez még nappal se teljesül. A városon belül nem kell órákig utazgatni, és egyelőre közel sincs akra zsúfoltság mint mondjuk Bp-en vag környékén. Persze vannak sokkal jobb helyek Debrecennél, de nagyon sok sokkal sz@rabb hely is van. Ha végzel a gimivel, mehetsz az ország túlvégébe is egytemre, vagy ha dolgozol és lesz lóvéd akkor oda költözöl ahova akarsz.
ápr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak az orruknál tovább nem látó életükben sehol nem járt, m1-et néző fideszagymosott bírkák istenítik ezt a várost. Mindenki más reálisan be tudja lőni, hogy milyen. Az alapkoncepció, hogy minentől jó távol, az alföldi puszta közepén van már mindent elmond róla. Ehhez képest meglepő, hogy mégis az ország második legnépesebb városa és mégis fejlődőképes, de az biztos, hogy nem itt fogsz hegyilevegőt szívni meg nem itt fogsz nagyokat csobbanni egy tó, vagy folyó vizében és nem fognak felhőkarcolók sem épülni itt.
ápr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Én számtalanszor voltam már Budapesten és én nekem jóval kevesebb bajom volt azzal a várossal mint Debrecennel! Sőt nekem mintha a Budapesti emberek sokkal normálisabbnak tüntek mint a debreceniek akik csak káromkodni gúnyolódni nagypofáskodni és bezárkózni tudnak ráadásul Debrecen pont az ország legelzártabb legkeletibb pontján fekszik méghozzá egy mélyedésben és igen nekem is millió ismerősöm barátom haverom van innenről akikkel olyan jól kijövök hogy csak na de egyébként az én igazi kedvenc városom az nem más mint: SZEGED!!!!!!!!!!!!!😍♥️🥰🥹💯oda tervezek járni a Szegedi egyetemre és ha lesz oly szerencsém akkor bekerülök végigcsinálom erővel ésszel érzelemmel és ha lesz oly szerencsém akkor ott is fogom leélni az életem hátralévő részét! Mert ugyanis Szeged az én szememben egy kis szelet Budapest,sőt most már munkalehetőség szempontjából is egyre jobban kezd feljönni elsősorban a BYD-nak köszönhetően és hát az ottani emberek 10/💯 IMÁDOM ŐKET!!!!!!!
ápr. 8. 06:59
 6/25 A kérdező kommentje:
Na ehhez mit szóltók?
ápr. 8. 06:59
 7/25 A kérdező kommentje:
Sőt még azt is rátenném egy lapáttal hogy Szeged mellett nagyon jó és nagyon szép helynek tartom egert győrt fehérvárt hódmezőt Sopront Veszprémet Szombathelyet és Kecskemétet.
ápr. 8. 07:09
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy te mit minek tartasz? Költözz Szegedre, senkit sem érdekel. Amúgy lehet jobb hely mint Debrecen mert szebb a belvárosa, meg van folyója, de azért mégiscsak ugyanúgy egy világvégi elb@szott alföldi város az is. A BYD meg egy pár év alatt a semmiből feljött mindennél profitéhesebb kínai gyár, ahol a maximum profit érdekében minimalizált munkabérek miatt több migráns fog dolgozni mint magyar, nem véletlenül jöttek Orbánisztánba, nem akarsz te ott dolgozni majd rájössz.
ápr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a debreceni emberek közt sok a uttyó, de akárhányszor Budapesten járok mindig van aki beszól nekem sima járókelőként, ilyet pedig Debrecenben még egyszer sem tapasztaltam pedig itt élek napi szinten.
ápr. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Így van mindenki a sajáz érdekét figyeli, nézi kedves 3-as,4-es,8-as,9-es válaszoló! Egyébként én most már azt is észreveszem hogy egész Magyarország botrányos szintre van süppedve 10-20-30 éve még egy darab nyugatnak tünt erdélyhez képest!
ápr. 8. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!