Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is össze volt így zavarodv...

Más is össze volt így zavarodva vagy csak én? Meg valaki tapasztaltabb feltudna kicsit világositani?

Figyelt kérdés

Valahogyan mintha ezekbe a dolgokba össze lennék zavarodva föleg az élet terén is meg a munkába pl mikor munkát kéne választani néha úgy vagyok vele, hogy mivel nem is érzem azt , hogy akarom akkor minek mondjam azt , hogy akarom szeretném ha szinte alig tudom , hogy szeretném e azt amit választok vagy nem. Meg mikor az anyám is mondja azt , hogy mondjam azt , hogy érdekelne az az adott valami. Akkor csak azért mondjam hogy érdekel mert az anyám azt mondta de közben mégsem érdekel. Meg amúgyis ha valamiről szó van vagy valamit választani kell és úgy mondjam hogy érdekel de közben mégsem. De ha az ember úgy van vele hogy nem is érdekli csak mondja , hogy érdekelne ez az adott valami mert úgy szokták mondani? Mert később úgyis kiderülne hogy az illetőt nem is érdekli az a valami amit választott csak választotta , hogy legyen. Mert ha valami olyan is van választva ami nem érdekli az illetőt úgyis lehetne rajta látni, hogy nem is érdekli csak úgy csinálj.

Ha valaki a koromat kérdezné 28 vagyok


Előre is köszönöm



ápr. 12. 10:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg pl miért mondjam azt vagy írjam le emailben hogy szeretnék ha közben mégsem hanem csak azért teszem, hogy legyen aztán kész
ápr. 12. 11:16
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt azért írod így, mert ez az udvariassági formája a kommunikációnak. Másrészt mert jó benyomást kell keltened akkor is, ha utálod az egészet. Nem mindenki végzi álmai munkáját vagy vannak a legjobb lehetőségei, de valahogy mégis meg kell élni.

Ha választani kellene, az emberek legalább 90%-a semmit nem szeretne csinálni. Se dolgozni, se kötelezettségeket vállalni, se lemondásokkal élni; a világ mégsem úgy működik hogy ezt olyan sokan megtehetik. Így marad a jó pofa vágása és a kötelességtudóan munkába járás.

Aztán lehet kiderülne, hogy ha elkezded csinálni akkor megszereted, vagy fejlődési lehetőséget és tapasztalatot ad amivel tovább tudsz lépni.

ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na ezzel amúgy egyet értek amit mondasz főleg az utolsó részével - " ha választani...." De egyébként ezzel meg egy kicsit mintha részben meg is játszanánk magunkat nem gondolod?


Egyébként meg lehet az is , hogy sokszor az érzéseimmel vagyok elfoglalva

ápr. 12. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!