Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet baj névtelen levélből?

Lehet baj névtelen levélből?

Figyelt kérdés
Névtelenül adtunk fel egy levelet az óvodavezetőnek, hogy az egyik alkalmazottja mindent kibeszél a benti helyzetről és ez nincs rendjén. Most viszont nem tudom lehet e ebből valami nagy baj? Azért azt nem szeretnénk meg csak így nincs rendjén. Mit kezdenek az ilyen névtelen levelekkel egyáltalán?

ápr. 13. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen munkaerőhiány van a területen, úgysem rúgják ki. Legfeljebb lábhoz rendelik és megkérdezik hogy ez micsoda, és viselkedjen normálisan (szóbeli figyelmeztetés). De ez is csak akkor, ha bárki alapot ad és komolyan vesz egy névtelen üzenetet. Szarkavaró, feljelentgető szemétládából is van annyi, hogy aki egy ilyenhez az arcát nem, de még a nevét sem meri adni és felvállalni hogy problémája van, akkor annyit is ér a levél és megy a kukába.
ápr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én face to face álltam az óvodavezető elé, (és rajtam kívül sokan), még így sem történt semmi, pedig több gyerek is érintett volt.

Ez vezetőtől is függ és annak felettesétől.

Cserébe az óvónő fülébe jutott, utána ezekkel a gyerekekkel és szülőkkel még jobban eldurvult a helyzet.

Névtelenül erre biztos nem kell számítani, de lehet arra sem, hogy figyelembe veszik. Minden hétre jut egy panaszos.

ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!