Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen monoton hang szólhat...

Milyen monoton hang szólhat csak este egy erdőből?

Figyelt kérdés
Budapesten van egy erdő ,amiből sötétedés után monoton madárszerű csipogás hallható nagyon messziről. közeli háztömböknél is lehet hallani ,tehát több kilométerre bent lehet ez a hang képző valami. mi lehet ez? engem eléggé elijeszt

ápr. 13. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Na most akkor monoton (egy állandó hang, állandó frekvencia) vagy vagy csipogás (változó hang)?
ápr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
egy csipogás hang semmi különbség egyik között sem és 3 másodpercenként lehet hallani eset
ápr. 13. 12:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Regen ahol laktam, ott is mindog este mintha valami motor, vagy turbina, vagy nem tudom mi olyan hang kezdett el zúgni. A hegy mögött egy kőfejtő volt, onnan jött valami
ápr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tudok küldeni videót ahol tisztán és élesen hallatszódik
ápr. 15. 22:25
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]


erről a hangrol van szo

ápr. 15. 22:28
 6/10 anonim ***** válasza:

"Tízet ütött már az óra,

térjenek már nyugovóra!"

ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez egy madár hangja, felénk is gyakran hallani
ápr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem lehet madár mert monoton hang és egész éjjel megállás nélkül megy (7-8) órán keresztül egy helyről
ápr. 19. 22:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy madár, meghallgattam a videót amit feltöltöttél. Ha nem hiszed, facebookon lépj be a Madárhatározó csoportba és kérdezd meg ott is.
ápr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
de nem madár . gyere el a környékre és hallgasd meg. egész kerületet behangoztatja az erdőből jövő hang!! monoton hang , számoltuk és tizedekben sem különbözik egyik sem.
ápr. 20. 18:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!