Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A baratnom egyfolytaban...

A baratnom egyfolytaban cserben hagy! Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
A “legjobb baratnom” mar egy jo ideje (kb fel eve) nagyon ridegul viselkedik velem. Pl: mindennap 7:30ra beszeljuk meg a talalkozot a suli elott es ha 31re erek oda akkor mar o nem var egybol be megy. Majd bemegyek a suliba es ott sincs semmi temank,csak ulunk egymas mellett csondben egesznap,mert ha en mondok neki valami sztorit vagy barmit csak annyit mond hogy:ok,xd vagy bologat. Mindig csak en hozok fel valami temat hogy legalabb egymashoz szoljunk 1-2 szot.tegnap is megbeszeltuk hogy megyunk suli utan a varosba(amit nyilvan en hoztam fel) es azt mondta oke menjunk ugy sincs semmi dolga,egesz delutan hivgaltam es vartam ra,de ignoralt es megnezi amit irok de leszarja. Es akkor arrol mar ne is beszeljunk hogy mindig csak en irok neki,es ha mondok neki valamit nem is figyel ram teljesen masra figyel. Na meg ha rajta kivul hozza szolok mashoz a suliban akkor egybol megsertodik meg nem szol hozzam.Es barmikor amikor szarul vagyok es szuksegem lenne ra soha nincs ott es leszarja h mi van velem.En arra gondoltam h megbanthattam valamivel,de kozben meg realizaltam hogy mindig o bant meg engem es o hazdugal folyamat. Rajta kivul nincsenek barataim,mit csinaljak?
ápr. 13. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
kezdj el nyitott lenni masok fele ez nem normalis felole
ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a lány neked nem a barátnőd. Keress egy olyan barátnőt aki úgy is viszonyul hozzád, akit érdekel mi van veled . Ezt meg építsd le.
ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem akarja (nem meri) egyenesen kijelenteni, hogy hagyjátok abba.

Én viszont kijelentem: Hagyd abba a vele való "barátkozást".

ápr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!