Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha küldenek nekem másik...

Ha küldenek nekem másik városból borítékba valamit, azt hogy tudom át venni?

Figyelt kérdés

Csak a nevemet kérték elvileg, meg a címet, postán maradóra kértem. De ilyenkor nem kell megadni telefonszámot hogy értesítsenek ha ott a postán? Vagy honnan tudom meg hogy mikor mehetek be érte?

Amikor én csomagot adok fel akkor nekem telefonszámot is kell adjak, meg kell adjam annak a számát akinek küldöm a csomagot


ápr. 17. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem.nem értesítenek postán maradó csomagnál,feladás után kb három nap után személyi igazolvánnyal erdeklődsz.
ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elsőbbségivel küldte, gondolom akkor holnap már mehetek is
ápr. 17. 14:24
 3/5 Noren1989 ***** válasza:
36%

Nber...bedobjàk a cetlit.


Ha elsőbbségivel adta fel, akkor meg lesz nyomkövetés is, amit a jóöreg magyarposta.hu -n tudsz nézegetni...

ápr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Mindenki a postát szidja. De az ilyen kérdéseknél jövök rá hogy nem a postával van a baj, hanem az emberekkel....
ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Milyen cetlit dobnak be és hova?!😅 Nem kellett lakcím, csak a posta címe.

4es, még nem küldtek nekem így, boccccs hogy feltettem a kérdést, egy kérdezős oldalra :) Válasz helyett inkább görgettél volna tovább… :)

ápr. 17. 21:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!