Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Várjátok a Paper Mario: The...

Várjátok a Paper Mario: The Thousand-Year Door remakejét?

Figyelt kérdés
A Paper Mario(64)et végigjátszottam nso-ban és a testvérem tegnap játszotta végig, ezért mindketten nagyon izgatottak vagyunk a folytatás remakeje miatt. Senkitől sem hallottam rosszat erről a játékról, sőt, valakik szerint ez a legjobb játék a világon. Elő is fogom rendelni. Várjátok már?

ápr. 17. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem érdekel.
ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Krisipoke ***** válasza:

Én végigjátszottam, sőt, 100%-oltam mind a 6 Paper Mario játékot, és az első részt szoktam a kedvenc játékomnak hívni valaha, viszont a második rész is nagyon magasan van.


Amikor bejelentették, nem kifejezetten vártam, mert megvan az eredeti, és nem tűnt úgy, hogy túl sokat ad hozzá a remake. De ahogy kikerültek róla újabb képek és videók, azért lehetett látni, hogy tényleg elég szép lett a látványa, és jók lettek a remixelt zenék. Végülis úgy vagyok most vele, hogy valószínűleg megveszem megjelenéskor, mert mégiscsak az egyik kedvenc játékom igényes felújítása, és támogatni akarom ezt az indíttatást, hogy visszatérjenek a régebbi stílusú részekhez.


Viszont egy olyannak, aki még sosem játszott vele, teljes szívből merem ajánlani.

ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Krisipoke ***** válasza:
Ja, és ha nem próbáltátok még, van a Bug Fables című játék, ami Switchre is letölthető, és szokott viszonylag gyakran akciós is lenni. Gyakorlatilag egy Paper Mario 1-2 klón, és nagyon jó. Érdemes lehet megnézni.
ápr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!