Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ilyen reklámoknak mi...

Az ilyen reklámoknak mi értelme van?:

Figyelt kérdés
[link]

#reklám #hálapénz #Médiaúnió
ápr. 17. 17:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Például az, hogy megosztod itt, ezzel is reklámozva az akármit - nem nézem meg, mit hirdetsz.
ápr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
Nem nézzük meg - írd le, ha véleményt szeretnél.
ápr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy mi értelme van: a hálapénzelés megszűntetése. Azt, hogy van-e haszna is és mekkora a hatékonysága, mi nem tudjuk megállapítani.
ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a hálapénz megszüntetése a célja. Csak nem ilyen elb*szott dolgokba kéne fektetni a pénzt, hanem a magyar egészségügyi rendszer helyrerakásába. Nem lenne hálapénz, ha nem lennének alulfizetett alkalmazottak és létszámhiány a közegészségügyben. A hanyatló Nyugaton például másképp oldják meg, ott nem adó (amit itt előszeretettel ellopnak) címszóval vesz az ember igénybe eü szolgáltatást, hanem magáncégek kezében van az orvosi ellátás, és ezek ktg-ét a biztosító fedezi, az átlagember pedig fizeti magának a biztosítást. Nem véletlenül találták ki ezt így. De persze ez nem az az ország. Pár hónapja olvastam például, hogy elárverezik a covid idejére beszerzett extra lélegeztetőgépeket, amik amúgyképp erre a feladatra nem is lettek volna alkalmasak, akkor 13000 ft volt darabja az árverésen. Nem emlékszem már pontosan, de közbeszerzés címszóval az azt megnyerő cégnek ennek a sokszorosát fizették ki. Aztán elárverezték (volna, de nem kellett senkinek), az emögött álló cég pedig köszöni szépen, nincs itt semmi látnivaló.
ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
1,2 Nem hirdetés semmit csak belinkeltem a videót, amivel kapcsolatban kérdeztem.
ápr. 17. 18:42
 6/16 A kérdező kommentje:
*Nem hirdetek semmit.
ápr. 17. 18:44
 7/16 anonim ***** válasza:
27%
Akkor írd meg, mi ez. Továbbra se nézzük meg.
ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7 A hálapénzzel kapcsolatos rap reklámot linkeltem, hogy az olyanoknak, mint az mi értelme van.


Így van a reklám.:


“És a témátok pedig nem más, mint a hálapénz

Csúsztatom a borítékot, amin nincsen adó

Mert ezzel az egészségem borítékolható

Ha nem adok, az egész osztály csúnyán néz rám

Én meg álljak bénán? Inkább tolom némán!

Ez nem több, mint balkáni vesztegetés

Bár ennyit adsz holnapra, az már kevés

Mert ez csak egy átkosból maradt tendencia

Ne hidd, hogy nem pára a paraszolvencia

Rég nem kell a hálapénz, jobb, ha nálad hál a pénz.”

ápr. 17. 19:27
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, hogy a rappelős reklámoknak mi értelme van?
ápr. 17. 19:29
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek tetszik a rap, azt talán meg lehet így szólítani.

Elég nagy butaság, de talán van 5 ember, akire hat.

ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!