Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért másol valaki?

Miért másol valaki?

Figyelt kérdés
Van valaki a közvetlen közelemben, aki már olyan szinten másol,utánoz engem, hogy az már szinte ilyesztő és nagyon idegesítő. Teljesen ki vagyok már tőle. Tehát ez úgy néz ki, hogy amikor elkezdtem farmerba, kockás ingben és fekete magassarkú bokacsizmában járni, ez a nő néhány nap múlva már teljesen ugyan így öltözött. Ha sport cipőt veszek fel, akkor azonnal ő is úgy jár. Ha új cipőt, ruhát veszek, akkor ő azonnal addig megy, amíg olyan nem lesz neki is. Soha nem hordott karórát,de mivel nekem mindig másik van a kezemen, azóta ő is használja. Amikor új táskát veszek, akkor ő is. Hétvégén rendszeresen járunk gyülekezetbe és ha én felemelem a kezem, akkor ő is. Ha tapsolok, akkor ő is. Ha én valakivel jó barátságba kerülök, akkor szinte rá tapad az illetőre és jópofizik vele. Bocsi, hogy hosszúra sikeredett, de iszonyatosan idegesítő és már nem tudom mit tegyek.
ápr. 18. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj vele!
ápr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

Ezek a vallási tévelyedettek már csak ilyenek.

Vajon a helyesírási hibáidat is utánozza?

ápr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!